Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

kuzum sana yazdım face ama cevap yazmadın ...tam olarak konusamadık o yüzden
yoksa sölemem mı süreklı konusuyoruz...

simdi nasılsın ne oldu ki geçti mi neren kasındı bakım
bu arada ne re gidion yakınmı uzak m sana kocanda bi hafta kalacakkmı senle
ne giycen karar verdin mii neden bi hafta kalıon çok diil mii saygılar bebemm

böğürlen kökü yumurtamı büyütüyor hemen bakacağım nete...

simdi nasılsın ne oldu ki geçti mi neren kasındı bakım
bu arada ne re gidion yakınmı uzak m sana kocanda bi hafta kalacakkmı senle
ne giycen karar verdin mii neden bi hafta kalıon çok diil mii saygılar bebemm

az yavaş gel kuzum bu ne ahiret sorularımı soruyon :)))
soru bir...iyiyim şükür..sıcaga pek gelemıyorum yoksa azıo
soru ıkı her yerıme vurdu kasınan yer kabardı....
soru üç tekirdag cerkezköye gidicem ...
hayır eşim gelmıyo bır hafta ayrıyız...
karar verdım bi elbise var onu giycem üsütune bı şal topuklu ayakabı tmm:)) gitmısken kalıyım dedım cnmmm

hamilelik takvimi 1978 doğumluyum 2011 evliyim ilk bebeğim kız 12 haziranda doğacak inşallah olmuştur

Allah iyiliğini versin güldürdün beni valla kiz öyle değil bak benim paylaşımım altında bı takvim var onu diyorum ben cepten giriyorum link veremiyorum ama bilgilerinden bebeğinin ne zaman dogacagini yaz ve degisikligi kaydete tıkla olur

herkese hayırlı geceler kızlar yarın yine görüşürüz inş. Allah'a emanet olun hepinizi de kocaman öptük teyzoşlar

böğürlen kökü yumurtamı büyütüyor hemen bakacağım nete...
bakk bakalım benim dee bi bilgim yok yalnızz

ay neden kasınıon ben onu anlamadım
tabi gitmişken kalmak gerekk sen foto cekil bol boll böyle olmuyor
bidee kaç saatlik yol cekecenn oh valla gezion hepp ben eve tıkıldım annemde
uzakda diil bazen diorum söyle birascıcık uzak olaydı sıkıldım mı gider kalırdım
kafa dinlerdimm kocam daa kalsın yalnız azcıkk güsel olurduu

Allah rahatlıklar verdin dünürüm damadıma iyi bak Rabb'ime emanet olun inşallah guzel haberlerle gelirsin öpüldünüz

benim dee su derdime derman olacak olan yok bulamadımm netde baktım o kadar yok doktorda gel bakım demedi direk bi jel adı verdiianlamadım gittii neden oldu yaa gecmedi dee poffff

cnm cancagızım... kasıntıyla baslayan alerjık bı durummus ondan...inşallah çekılırım fotograf ...6.5 saat yol cekıcem cnm..karda gelıyomus hafta sonu ben gidim de bı hayırlısıyla ....sende gezmeye git izmir de gezılcek yer cokkk..hem de cok merak edıyorummm keske gelebılsemmm...evet ii olurdu ama senın anne yanında o yüzden gidemıyorusn..baska akraban yok mu sehır dısında falan onlara gıt... nasip olursa bide gümüşhaneye gitcem babaannemlerın yaınna yazın...inşallah

meryemım kenanı unutmuşum aklıma geldı actım da ızlıyorum söylemesı ayıp merak edıyodum ufaklık cocugu

ohh masallh canım yaa benim akrabalarım var izmir içinde 1.5 saatlik yol patlıyorum giderkenn
başka da uzakda yok kuzum yaa nere gidim kıs kime gidim ahh evet izmirim çok güseldirr ama ben çok gezdim
gitmedigim yerlerde var tabiii nasip bu yaz oralarada el atcamm
sendee gel bebem ben gezdiririm seni nerelere gidion bi izmire mi gelmicen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…