Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ahhaa drye kızcak bişiy yine bulamamşınnn ne güzel açıklama yapmış bak ama bunları önceden deseydi en azından aklında bunca zamn soru işareti kalmazzdı bide şunu diyim kilo cidden yumrtalar için çok önemli ben doğumdan sonra 2 ay içinde 10 kilo aldım düşün 55 tim 65şe çıktım hasta olamıyodu hatırlıyosun dur ilk zamnlar listenin en tepesinde bekliyodum nasılki 3 4 kilo gitti önce adet olmaya başladım 1 2 kilo sonrada yumurtlaar oluşmaaya başladı ve tabi ilaç destekleriyleee .... bu arada ne yap ne et kilo vermeye çalış kuzum bak ne güzel azmetmiştin veriyodun biraz daha gayrett bakarsın senin şifanda bundadırrr.... hayırlısıyla bakarsın çok geçmeden ermişizz muradımızaa

evet memorial a cok iyi diyorlar..hale hanım ve semra kahraman ı..

insallah onlar vesile olurda kavusursun bebegine.

inşallah hepimiz yakın zamanda sebeplerimizi buluruz da kavuşuruz meleklerimize. Rabbim daha da aratmasın artık. isteyen herkese sağlıklı, hayırlı bebekler nasip etsin inşallah

kızlar patlıcan dolması patlıcan dolması dediniz kızcağız kaçtı yiyecekler beni diye
ay cok hoşsn güldürdün beni
muckkkkkkk muckkk aynı şeyi bende sölmiştim bi araaa
ben çok sevommm urfadan gelodu önceden babanem sağken..kız meryem sen adanalıydın deme
benm kardeşim orda askerlik yapoooo

evet kuzum adanalıyık

ay neresinde...ceyhanda oturuyos biz..

kuzum takımları 4 le derım bzıım pıs ısedı kaka yaptı denk geldı ınankı
cnm bıde pamuk koy bazen bebegın ayakcıkları ısınmıyo corabın ıcıne koyuyosun sıcacık oluyo
heerşey tamam gözukuyo cnm ayyyyyy rabbım hayırlısıyla doğum nasıp etsın arkadaşım ya

kuzum bana da hoca söylemişti o vakit bende geldim nette araştırdım ve kullanmaya karar verdim sende araştır istersen.... ben 30 bardak suya 5 6 kök attım kaynattım zatne kıpkırmızı bi rengi oluyo.... soğuyunca süzdüm kavonazlara koydum dolaba sabah akşam bir bardak içtim .... sende nette bak aklına yatarsa dene derimm ben ozamn pko oldunu bilmiyodum dr söylememişti meğerse bu duruma iyi geliyomuşşş... imş sanada şifa olur... kıss bide filmi anestezili çektirrr çok kıyak oluyo varyaa ohhh kafa bi dünyaa bişiy hatırlamıyonnn hoş bi durummmayy ben hatırladıkça gülüyom kendimee

ya songülcüm etrafımdakiler diyoki hastane çıkışları hiç kullanılmıyo öyle takım yapıcana ayrı ayrı al diyolar.... benim annem 3 tane örgü battaniye yaptı 1 tane hazırı var bide alt açma takımında kalın var o penyelerdende ince alıp gerisini tammlassak olmaz mı... sen ne dersinn....bu arada battaniyeye boğucam çocuğu amma abartmışız galibaaa.........

tamam canım çantamıza koyalım sağol inş.hayırlısıyla sağlıkla bitiririz inş. bu uzun yolculuğu

Cok gecmis olsun canim Rabbim safi ismi ile şifalar versin soğuklar yine geliyor dikkat et kendine hakkında hayırlısı olsun ve hayirli guzel haberler alırsın inşallah bu topik şans getirir hepinize...

bencede kız çocuğu battaniyeye mi boğucan ne bu?
hastane çıkışı yeni doğduğu zaman giydiriliyo sonra giyemez sanırım o nedenle bende çok almadım zaten

tamam kuzum hemen yarın alır yaparım.30gün içilcekmiş ne de olsa..zaman kaybetmeyeyim...
kaç dak kaynatagız acaba:26:
kız birde okadar kavanozu nerden bulcam...10günde bir yapıp içsem olmazmı..cok durması daha mı iyi?

hakkında hayırlısı olsun arkadasım.
doktorun böle acele davranması ilginç evet ama belkide bişe gördü seni hızlndırıyo..
bence baska doktorada görün..sonra nası bi yol izlicegine karar ver
allah yardımcın olsun

bencede kız çocuğu battaniyeye mi boğucan ne bu?
hastane çıkışı yeni doğduğu zaman giydiriliyo sonra giyemez sanırım o nedenle bende çok almadım zaten

sevgıııı cnm bıde bıberonda koy ben koyum lazım olmadı şukur
bıde sutun gelmezse yada az olursa humana stııl tea super

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…