Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canm ben gecmişi okuyana kadar sen gitmiştin:)
gecmiş olsun arkadasım..ay bir kurdesan kalmıstı dökmedigimiz

hayırlı olsun kardesine de canım.bende seninle sohbeti özledim kız.
uzunda olsa olur orrççuunnnnnnnnn
ne içioz ben kacırdım daa merak ettimm

bögürtlen kökü içios kuzum.bak lamiş bana anlattı nettende arastıralım
ama pkos lular için sanırım

ahh balım ne güsel yazmıssın sen ölee
nenn var bakım senin neden bana bahsetmedin hiç o kadar konustuk hee
kuzum sana yazdım face ama cevap yazmadın ...tam olarak konusamadık o yüzden
yoksa sölemem mı süreklı konusuyoruz...
maşalla cnm benım pek yormuyoo benı ah yoksa kk kım ben kım aras uslu olmasa kk cocugu annesıne ızın verıyo
allahım nazaralrdan korusun bebişini ....maşallah maşallah masallah....inşallah bu şekilde devam eder..
Rabbim iyiliğini daimi etsin cnm baş ağrıları ve mide bulantilarim dısında cok şükür iyi gidiyor
Bide bugün midem cok yanıyor ne iyi gelir biliyor mudunuz

amin cnm cümelmıze inşallah...rabbim bütün hamişlerimixin ve hamile kalamaynalrın yanında olsun...dualarımızı kabul eylesın sıkıntılarımızı gidersin..renie diye bı hap var cnmtablet olması gerekıyo esım kulllanıyo ıı gelıyo sanırsam

şeyda kuzum ne guzel sormuşun dr a herşeyı
anlamadıgım şey dr demış ya kese görmeden progestan vermedım 19.gun nıye başlatıyo o zaman
(kopya meryem)

maşlla cnm rabbım saglıkla kucagına alayı nasıp etsın
annesı nasıl beklettımı senı yoksa zorlamadımı

2011 temmuzda evlendim ilk 6 ay korunduk sonra bi tane düşürdüm sonra ara ara korundum yine ilaç kullandım ama Rabbim eylül 2011 de hamile kaldım bira strese girdim insan hemen olsun istiyo ama Rabbim layık gördüğünde oluyo ... çok bualndtım oldu ilk üç ay hep kustum şimdi rahatım şükür yavaş yavaş alışıyorum hamileliğe zorluk çekmeden kolaylık çekilmiyo Rabbim isteyen herkese versin inşalah :))

rennıe tabletın varmı evde bak o cok ıyı gelıyo dr vermıştı bana bayagı erken başlamış benım yarende cok olmuştu

O ne ki ilac mı canim calla öyle ilacım yok doğal yolla geçiremem mı ki ya normda bende gastrit var o yüzden midemde eksime yanma cok oluyor

selam ben de yeni üyeyim 12 haziranda kızım doğacak inaşallah :))) 17 haftalık hamileyim
selam canım hoş geldin allahım kucagına almayı nasip etsinn

mesela ben asılama oldum ay doktora gitim hapla büyüdü benim yumişler bana dedi çatlatalım kendiniz deneyin
asılama yapmayalım dedi ama ben yapalım dedimm olmadı asılamada tutmadı ama zamanı diilmiş demekki
hem benim kanallardada tıkanıklar varda sanırım ondan inş olur canımm ya dogal yoladan
bögürtlen kökü içios kuzum.bak lamiş bana anlattı nettende arastıralım
ama pkos lular için sanırım

anladımm canımm yumişler için mi oluyor o zaman

kuzular benim yat borusu çalındı ve üzülerek kaçıommm inş dua edinde yarın akşam hayırlı hbrlerle geliyim ... walla yatcam ama inş uyku tutarda uyurum... hayırlısıyla şu riskli günleride atlatsak...nolur dualarınzda unutmayın bizi Rabbim hastertiyle sınadı acısıylada sınamasın inş.... hepinizi tek tek öptümm ... Rabbime emanet olun hayırlı geceler tatlı rüyalar......

saol cnm
hiç sorma cnm ya ..drun sordugu agrı kesici içtin mi ..dedim her zaman içtiğimi içiyorum.. bide sıkıntı streste fena etkılıyomus...aman diikat kızlar..ilk defa böle sey yasadım rabbim kımseye yaasatmasın.... aminnn ....

iyi geceler canım hayırlı haberlerle gel inş. Allah'a emanet olun

selam ben de yeni üyeyim 12 haziranda kızım doğacak inaşallah :))) 17 haftalık hamileyim
hayırlı olsun arkadasım.
bende çok özleidm kuzum senii nasılsın yavruuu
bende iyiyim seydam ne olsun..hayat bu hersey aynı...

seni gördüm ii oldum.senin bu net neden böleyaa vınn mı böle yapıyor?yoksa adsl olsada bölemi.
şeyda kuzum ne guzel sormuşun dr a herşeyı
anlamadıgım şey dr demış ya kese görmeden progestan vermedım 19.gun nıye başlatıyo o zaman
(kopya meryem)

ahahah kız sen yabancı degilsin benim sorularımı kaynak göstermeden sorabilirsin telif hakkı talebim yok

ii geceler cnm ben geldim sen gidiyon(( inş saatlerı uydurabılırsek bol bol muhabbet edek:)) cnm dualrımız sizinle...mucksss tatlı rüyalarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…