bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

yatamıyorum artık yaw daha cantamda hazır deıl valla

benim doğum tarihimde belli oldu ama bende ne hazırlık var ne bişey amma boşverdim bu aralar yaw...

daha eksıklerım var kızlar hasta bzı ve bebek bezı almadom yarın nst ye gırcem o zaman alırım yavas yavas hazırlarım

kızzlarr ya nst ilk kaçıncı hafta girdiniz... ben bu aralar doktora gidicemde acaba benide nst ye bağlarmı sizce

gelincik ben32+3 de gittim bağlamadılar canım .. ama belki seni alabilirler doktor ultrasona göre karar veriyo sanırım

çantasını hazırlamayan bir anne daha :icecream::icecream::icecream: herşey hazır da yıkanıp çantaya yerleştirilecek hep alışmışım her işi son anda yapmaya şimdi diyorum ki istesem 5 dk da.hazırlarım diye bi rahatlık var bende ...tabi önce yıkamam lazım onlarıyerimseniben:1closedeyes:yerimseniben hem erken gelsin istiyorum hemde çantayı hazırlamıyorum bir garip haller içindeyimlülülülülülü:1rolleyes:lülülülülülü:/B]

Son düzenleme:
ben nst ye 35+0 bagladılar yarında 36+0 olacagım yarında nst ye gırecegım

kızlar nst için ayrı ücret oduyormusunuz

her hafta gırecegım artık yarın muayene yok sadece nst ye bağlıcak dr ole dedı sonrakı haftada hem nst hemde muayene

yok ben gecen dustugum icin ilk defa baglandim nts ye bi de dun o kadar
ama bebegi hissetmezseniz sanciniz cok agrili olursa gelin dediler o kadar

ben nst ye 35+0 bagladılar yarında 36+0 olacagım yarında nst ye gırecegım

kızlar nst için ayrı ücret oduyormusunuz

EVET CANIM NST İÇİN AYRICA 25,00- YTL ÖDEME YAPIYORUZ. ( Ben öyle yaptım yani :)) )
BEN 36 + 4 KONTROLÜMDE NST ye BAĞLANDIM.

BUNDAN SONRA HER HAFTA BAĞLANACAĞIM.

BİRDE NST ye GİRMEDEN MEYVE SUYU İÇİP, TATLI BİRŞEYLER MUTLAKA YİYİN.

nst ye baglanmak içindemi para öduyoruz...allah allah...

nst ye baglanmak içindemi para öduyoruz...allah allah...

EVET CANIM MAALESEF, ÖZEL HASTANELERDE ÖDEME YAPIYORUZ...
BEN YAPTIM, HERKESİNKİ BÖYLEMi BİLMİYORUM...

Son düzenleyen: Moderatör:
bende yaptım 10 ytl de benden aldılar bende her hafta nst ye baglıyacaklar

çorumlı burası turkıye canım benım normal deıl mı

bende ilk olarak dün yani 35+1 de bağlandım nst ye ama bana çoook saçma bir cihaz gibi geldi hani bebeğin kalp atışlarını takip etmek için güzel de hareket olduğunda sen basıyorsun düğmeye :))))tabi göbeğine bağlı algılayıcılarda bebek hareketlerine göre işliyor yani mantığı basit bir cihaz ama gene de doğum için ön fikir vermesi güzel....
2 hafta sonra kontrolümüz var o zaman tekrar bakcaz dedi dr. bende özel muayenehanesine gittiğim için ayrı ücret vermiyorum sadece muayene ücreti o da 90 ytl....

canım seninde muayne ücretin çokmus...

canım seninde muayne ücretin çokmus...

evet cnm aslında önce izmire gidiyorduk orda 120 ytl veriyorduk şimdi burada devam ediyoruz 2 aydır bu bize ucuz gibi geliyor...ama bu dr. bi muayene ücreti alıyor sonraki kontrolde ücret almıyor...

diğerinde her gitttiğimiz de 120 veriyoduk....:1shok::1shok::1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…