bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

Ayyy Hafsa Canim şimdi Iyice Heyecanlanmişsindir Haa

evet kız ole deınce şok oldum zaten normal dogumda 10 once ve 5 gun sonraya sarkabılır dedı

dun dr atekrar sordum ııce yerleşmıs bebek haftaya dogurabılırsın dedı

hadi cnm hayırlı olsun biize de dr.1 hafta daha doğum yok dedi..sanki kızımın geleceği tutsa dr. umu dinleyeceknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknanik

hadi cnm hayırlı olsun biize de dr.1 hafta daha doğum yok dedi..sanki kızımın geleceği tutsa dr. umu dinleyeceknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknanik

u2rem sen doğurma yaaa acık bekle şöylee 1 ay kadar.tatlicadiarzulisteleri kim yapıcak bacımmm.bizi bırakmaa.bırak hafsacık doğursun.sen nereye gidiyonnklava:klava:klava:

demı ama dusunsene senın sancın gelıyormus acılyormussun dr tutturuyormus ben sana demedım mı dogum yok dıye ne gulerım ama ha
:roflol::roflol::roflol::roflol:

u2rem sen doğurma yaaa acık bekle şöylee 1 ay kadar.tatlicadiarzulisteleri kim yapıcak bacımmm.bizi bırakmaa.bırak hafsacık doğursun.sen nereye gidiyonnklava:klava:klava:

kız onunda ne gunu kalmıs kı dur zavallaı cocuk ne yapacak 1 ay daha içerde
CADIARZUCADIARZU

valla kızlar temmuz annelerinden de gününü doldurup doğuramayan biri olursa o yoğun istek üzerine ben olacağım sayenizde:roflol::roflol::roflol:...yazık bana da ama dimi kızımı bi an evvel kucağıma almak istiyomsenağlamasenağlamasenağlama....ben geceleri gene uğrar yaparım düzenlemeleri merak etmeyin sizyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben...

demı ama dusunsene senın sancın gelıyormus acılyormussun dr tutturuyormus ben sana demedım mı dogum yok dıye ne gulerım ama ha
:roflol::roflol::roflol::roflol:

vallahi ööle inan soğudum doktordan manyakmıdır nedir ona kalsa 1-2 ay daha dursun dicek...:1shok::1shok::1shok::1shok:

amann amann ainen walla ..benim doktorda ultrasonda 3 gün erken gelebilir dio adam yinede en son gittigimde (gecen hafta) daha 4 haftaniz var dio klava:
3 gün 3 gündür demi ..nolur söylese..kendim baktim gördüm pc sinden :))))

valla bizimde daha5 haftamız var hayırlısıyla bebeklerimizi sağlıklı bi şekilde kucağımıza alsaydık çok güzel olacak ama daha var sabretmemiz lazım.........

gecer gecer gecmase bızımkı geçmezdı az kaldı hayırlısı ıle bebeklerımızı bı kucagımıza alsaydık

bakalım benım son 13 gun temmuz annelrınde kım gunu gununde doguracak

hafsacım hayırl olsun inşallahhh hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebişini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…