bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

Kizlar Bende Doktorumun özeline Gidiyorum Ilk 120 Ytl Veriyoruz Sonrada 1 Ay Sonra Kontrole Gidiyoruz Ozaman Para Vermiyoruz Sözde Bedava Ama Zaten Her 2 Ayda Bir Aliyo 120ytl Yi
şimdiye Kadar Nstye Bağlanmadim Ama Merak Ediyorum

valla ben 35 ytl muayene ucretı verıyorum 15 gun içinde bı daha cagırıyor ozaman vermıyorum yanı ayda 35 ytl verıom

hafsaacım sen hangi hastaneye gidiyorsun?

kızlae ben devlet hastanesine gidiyorum ve hiç birşeye ücret ödemiyorum gittiğim hastanede çok güzel..................

ben özel hastaneye gidiyorum...önceden muayne basına 70ytl veriyorduk,sonra ssk ile anlaşma yapınca şimdi 30ytl alıyorlar...normalde nst ye baglandıgında para almamaları lazım, çok kapsamlı bir alet değil sonuçta ama özellerde iğne vurulurken bile para alıdıkları dusunulurse nst ye de para almaları normaldir...

Merhaba kızlar dün doktordaydık. Bebeğim 2 kilo 185 gram olmuş boyuda 42 cm iyi dedi doktor. Ama yaramaz oğlum dönmemiş hala kafası yukarda bu ayın sonunda tekrar gidicez inş döner. Son ana kadar dönebilir dedi doktor beklicez bakalım :sm_confused:

maaşallah kız bebeısıne done doner merak etmeyın kaynanaım son anda donmus

kızım sonunda doğum pozisyonu almış off biraz bekletti bizi ama şükür şimdilik normal olcak gibi gözüküyor doğumumuz:dance::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar::nazar:

gözün aydın u2remcim çok sewindimmm:sm_cool:

gözün aydın u2remcim çok sewindimmm:sm_cool:

sağol cnm a.s.a.s.a.s.annemin de doğumları hep ters olmuş bizimki de ööle olurmu diye korkmuştum ama düzeldi inşallah bi sürpriz yapmaz son anda:1shok::1shok::1shok:

kızlar bugün yürüyüşe çıktım.dışardayken iki tane yaşlı teyze yanıma geldi kesin erkek falan dedi.nasıl şaşırdım anlatamam.güzel güzel dua ettiler,Allah razı olsun...eskiden ultrasonmu vardı sanki,teyzelerimiz taa o zamandan tecrübeli...bide karnın iyice aşağıya inmiş,senin doğum yakındır dediler,tırstım...daha 1ay var yaaaaaaaa :1shok::1shok:

ewet ayerbacım erkek olduğu hemen anlaşılıo top gibi bizim göbişlerr benide her gören erkekmi diye soruyor kız diyen nadir çıktı:)))

benide her gören erkek diyo
hayır diyorum erkek değil kız diyorumlülülülülülü
onlar haalaa inatla yok yok erkek diyolar:mymeka:
töbe töbe

Ewet ya erkek bebeklerde sanki basket topu yutmuş gibi sipsivri bir karın başka birşey olmuyor. Ama çok güzel ya. Yolda yürürken sana gülerek bakan gözler, kaç aylık diye soranlar. Yol veren arabalar.. Çok hoş. Allah herkese nasip etsin..

benim oğlum da döndü geçen hafta hissettim dönüşünü canım yandı azıcık artık başı aşağıda dirsekleri göbeğimde midem biraz olsun rahatladı

ohhh adına sevındım valla benım kı uzun zamandır tepoetaklak

ya benim göbişde sivri herkes erkek diyo... sağlıklı olsun kız erkek farketmez ama insan kendini hazırlıyo işte...

bugun temmuz annıslerı yok ya nerdesınız kızlar ya hepınızde mı maç izlıyorsunuz

X