bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

ya benim göbişde sivri herkes erkek diyo... sağlıklı olsun kız erkek farketmez ama insan kendini hazırlıyo işte...

kız erkek farketmezde o kadar hazırlık boşa gitmiş olur yaa..
sonuçta her aldığımızı hevesle alıyoruz..:icecream:

benım anneme ole olmus 9 ay boyunca kız demız dr lar bı dogmus kı erkek

vay kız herkes ona gore aldı vallahı herseyını aboooooooooooo
neyse canları sagolsun

ay kızlar ole sızım sancım bel agrımda yok ama yok uyku yok yahu

ay kızlar ole sızım sancım bel agrımda yok ama yok uyku yok yahu

canım durumumuz aynı vallahi ezan okunuyor hava aydınlanıyor saatte en son 6yı görüyorum ondan sonra bitkin düşüp uyumuş oluyorum ama sabaha kadar ne uykum var ne bişi saga dön sola dön sıkılıyorum nette giriyorum cok canım sıkılıyor sabah olmuyor bir türlü sabahta 6da uyuyorum öglen 12de ayaktayım. hergünüm böyle nasıl düzene sokucam bilmem artık:1no2:

benim şikayetimde tam tersi gözlerimi bi kapatıyorum açıyorum hemencik sabah olmuşş...
ama benim çokk uykumm oluyoo uyanmak istemiyorumm zorla kalkıyorumm...
işe gidiyorum...
kızlar şu uyumadığınız saatler benim uykuma eklense ben daha çok uyusam:roflol::roflol::roflol::roflol:

kız adsu sen gene iisin valla saat 1 30 yatıyom 3 te kalkıyom 7 30 da tekrar yatıom 10 kalkıyom

uyurken wc ye gıttıgım cabası valla

maşallah gelıncık kız ne guzel

heveslendım valla

bıde yuz ustu yatmayı ozledım yahu karnımı ıcıne cekerrek oh ne ıı olur valla

maşallah gelıncık kız ne guzel

heveslendım valla

bıde yuz ustu yatmayı ozledım yahu karnımı ıcıne cekerrek oh ne ıı olur valla

ahhh ahhh deşme yaramıı hafsa deşmeee
zaten karar verdim doğumdan sonra yüz üstü yatıcam bi müddet....
şöyle gerile gerileeee......sırnaşık şeysırnaşık şey

ayyyyyyyyyy bende kız telefonda bıle annemm kızım sakın yuz< ustu yatma dıo dusun yanı ben ne sag ne sol ne sırt ustu yatan bırısıydım

ah evlat ah
annene neler yaptırıyorsun

kızlar ya ben hala yarı yüz üstü yatıyorum wallla....napayım ya alışkanlık işte sol yanıma da yatsam sağ yanıma da sırt üstü de ,,,kalktığımda genelde yüz üstü buluyorum kendimi....:1shok::1shok::1shok:

o sorun bende de var hala vee malesef ben hala yarı yüz üstü yatıyorum kızıma zarar vermiycek şekilde mümkün degil cünkü saga sola yatmak bir müddet yatsamda daha sonra gene kendimi yarı yüzüstü pozisyonda buluyorum bende gecen akşam diyodum eşime ahh bir doguruyum yüz üstü yatıcam doya doyaa ozamanda bizim sıpalar uyutucakmı bakalım :dance:

:1shok::1shok::1shok: dikkat et çocuğu dümdüz etcen bu kiloylalülülülülülü

ben istesem de yüz üstü yatamıyorum ki artık:) bir de yastıksız yatıyodum kendimi bildim bileli, onu da artık yapamıyorum çünkü nefessiz kalıyorum böylece...ne yapalım artık bunlar da işin cilvesi:)

bazen benımde bı tarafımda ızler olusmıs oluyo

dun felakettı kızlar bebek kanala yerleştıde bende sankı kazınmalar oluyo rahmım pıt dıye acılacakmıs gıbı sankı kazıyo benı ya

dun felakettı kızlar bebek kanala yerleştıde bende sankı kazınmalar oluyo rahmım pıt dıye acılacakmıs gıbı sankı kazıyo benı ya

ahh ahh canım ben kac haftadır cekiyorum o acıları bilsen :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…