bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

bende çok normal doğum istiyorumm benimkide yazık tepetaklak duruo 2 aydırr başı döndü çocuğumun:))allah yardımcımız olsun wallahi inş hepimiz bir avazda lop diye çıkarırız yavrularımızı:)))

bende çok normal doğum istiyorumm benimkide yazık tepetaklak duruo 2 aydırr başı döndü çocuğumun:))allah yardımcımız olsun wallahi inş hepimiz bir avazda lop diye çıkarırız yavrularımızı:)))

İNŞALLAH CANIM LOOPP DİYE ÇIKARLAR AMA PEK UMUDUM YOKKKlaelaelaelaelae

benim bebiş geçen ay başaşağıydı herşey normaldi fakat bugün gittiğimde bebişimin pozisyon değişitirdiğini söledi doktor yan duruyormuş ve büyük ihtimal sezeryan dedi...........

kızlar benim kız dahada başı aşagı indi sanırım size anlatamam bir sızı bir agrı oluyor yürümekte zorlanıyorum bazende off neyse az kaldı sabır..

benim bebişiminde kafası aşağıda ama kanala girmemiş.doktorum daha erken dedi bişey soylemek için.ben doğumdan korkuyorum yaaa senağlama hala atlatamadımm bu korkuyuuu senağlama geceleri aklıma geliyor gözüme uyku girmiyorrr senağlama napıcam ben yaaaaaaaa senağlamasenağlamasenağlama

Merakli Canim Biliyorum Zor Bi Olay Ama Yapicak Bişey Yok Aklina Kötü şeyler Getirme Kendini Oana Adapte Et
Inan Bana çok Yararli Olur
çünkü Doğumda Annenin Endişesi Korkusu Iyice Zorlaştirir Doğumu
Ben Kendimi Sürekli Hazirliyotum Bazen Korkuyorum Ama Sonra Olumlu Düşünmeye çalişiyorum Hiçbir Zorluk Elimden Kurtulamaz üstesinden Gelirim Diyorum
Ama Annem Kayinvalidem çevremdeki Herkez Sürekli Sürekli Benim Için Dua Ettiklerini Endişelendiklerini Söyüyolar Ve öle Yaptiklari Içinde Ben Korkuyorum Annem Doğum Olsun Sonra Bana Haber Verin O An Ben Görmeyeyim Onu Dayanamam Diyo.kayinvalidem Allahim Bi Avazda Kazasiz Belasiz Yol Bilmem Nesiz Kurtarsin Gece Gündüz Aklim Sende Diyo.yaa Ben çildiricam Bu Gün Yine Dedi Kizdim çünkü Onlar öyle Dedikçe Ben Iyiyce Korkuyorum.yaa Birakin Allah Aşkina Ben Sağ Salim Yaparim Bebişimide Alirim Kucağima Diyorum Ama Anlamiyolar Ben Korkmuyorum Pozitif Olmaya çalişiyorum Ama Nafileeeee

annemde aynı şekilde ama beni etkilemiyolar canımm oyle deselerdee.ay bende düşündükçe senin gibi çıldırıyorum yanii.birde acaba nasıl anne olucam annelik yapabilcem mi bunları düşündükçe :bbo: dahada zor geçiyorr..hepimize Allah kolaylık versinn..olmuyor ama canım yaaa hazırlayamıyorum kendimii düşündükçe daha da geriliyorum stres yapıyorummm.doktorumla konuşucam bakalımmm nasıl olucakk senağlama

bikaç gün önce yaşadığım yalancı sancılardan sonra doğum olayı için biraz antreman oldu bana tabi ki o anda ağrı ve acı çoook fazlaydı ama sonrasında 1 gün sonra hiçbişey yaşanmamış gibiydi...umarım doğumdan sonra da böle olur.........[/QUOTE]

bende artık 8 hazıranı bekleyen bı anne adayı olarak su bır kac saattır aşağılara bır baskı hıssedıyorum oglumda kımıl kımıl maşallahh azcık canımı acıtıyor.. bakalım nasıl geçecek bu gecemız.. yarın buralarda olmazsam bılınkı hastane yollarındayımdır :)))

bende artık 8 hazıranı bekleyen bı anne adayı olarak su bır kac saattır aşağılara bır baskı hıssedıyorum oglumda kımıl kımıl maşallahh azcık canımı acıtıyor.. bakalım nasıl geçecek bu gecemız.. yarın buralarda olmazsam bılınkı hastane yollarındayımdır :)))

canım ne güzel çook az bir vaktin kalmış hayırlısıyla şimdiden kolay bir doğum yapmanı dilerim..benimde 8 temmuz daha çoook varmış yawww seni görünce anladımyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

cemrecimmm ne güzel çok az kalmış senin doğumuna... allah yardımcın olsun canım. inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın... kolay doğumlar olur inşallah...a.s.

ay neguzel ız bızınm daha var yahu 35+4 deyım

benim bebişiminde kafası aşağıda ama kanala girmemiş.doktorum daha erken dedi bişey soylemek için.ben doğumdan korkuyorum yaaa senağlama hala atlatamadımm bu korkuyuuu senağlama geceleri aklıma geliyor gözüme uyku girmiyorrr senağlama napıcam ben yaaaaaaaa senağlamasenağlamasenağlama

meraklıcım aklına fazla getirmemeye çalış o sancı geldimi bir an önce çıkması için gayret sarfediceksin zaten çıkıveirir hemen canım hiç sıkma canınıı hepimiz korkuyoruzdur ama sonucu çok güzel yavrularımızı alıcaz kucağımıza ne güzel bunu düşün canımma.s.

ne güzel cemre az kalmışş hayırlısı ile alırsın inş kuıcağına yavrunuuu hayırlı doğumlar inşallah...

Hayırlısıyla bebişine sağ salim kavuşursun inş.. Allah kolaylık versin.. darısı başımıza.. a.s.

kızım sonunda doğum pozisyonu almış off biraz bekletti bizi ama şükür şimdilik normal olcak gibi gözüküyor doğumumuz:dance::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızım sonunda doğum pozisyonu almış off biraz bekletti bizi ama şükür şimdilik normal olcak gibi gözüküyor doğumumuz:dance::dance::dance::dance::nazar::nazar::nazar::nazar:

walla kızın 4 kiloyu geçerse normal doğurman zor sanki , ama inş. Allah gönlüne göre verir cnm ..

walla kızın 4 kiloyu geçerse normal doğurman zor sanki , ama inş. Allah gönlüne göre verir cnm ..

doğru sölüyorsun cnm ya ben bunu hesaba katmamıştım inşallah hayırlısıyla 38. haftada doğar ultrasona göre 27-28 haziran doğum tarihi....

doğru sölüyorsun cnm ya ben bunu hesaba katmamıştım inşallah hayırlısıyla 38. haftada doğar ultrasona göre 27-28 haziran doğum tarihi....

ne güzel az kalmış benimki taaaaaaaaa 28 temmuz kafamçokkarıştı

banada dr erken olabılır hazıran sonunu kendıne ayarla dedı

X