bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

benim kızım 30 haftalık dışarıyı çok merak edio herhalde ki kafası hep aşağıda :) bende merak ediyorum o napıyo oralarda kıyamam canı sıkılmıştır onun tepetaklak... :) :) :)

valla yapacak bısey yok canım kafası benımkınınde asagıdaymıs dogsunlar artık yaw

bende merakla bekliorum ne zaman doğum pozisyonu alacak diye bizim kız
dr.a göre son ana kadar değişebilir diyor normal doğum istediğim için son ana kadar bekleyeceğiz hayırlısı ne ise ööle olsun tabiii
:dance:a.s.

benım dr ole dedı son ana kadar bellı olmaz dedı bende beklemeyı dusunuyorum sezeryanda derse

Kizlar Oğlum Doğum Kanalina Girdi Gayet Güzel Ama Benim çok Canimi Yakiyo
Sanki O Küçücük Parmaklariyla Ayaklariyla Sürekli çimdiliyoo Ve çok Aciyo
Ve çok Yürüyünce Sanki Alta Doğru Bi Baski Oluşuyo Sanki çikip Gelicekmiş Gibi Sizdede Oluyomu Yoksa Erken Doğum Riskimi Var Hem öyle Olunca Karnim Sertleşiyoo

benimde son iki gündür öyle daha önce öyle olmuyordum haftaya doktor konturölümüz var bakalım doktor ne diyecek bende normal doğum istediğim için son ana kadar bekleyeceğim.................

bizde beklıcez ezgibocum ama bılmem kı benım dr senın bebek degerlı dedı tedavı ile ya onun için sezeryan yapabılırım dedı bende daha bısey demedım canım ama normal istiyorum

inşallah bu çarşambaki kontrole kadar döner yoksa iice strese gircem valla şunun şurasında ne kadar kaldı ki:çok üzgünüm:

benim bebğimde dönmedi.. doktorum hatırlat bana sürekli dönmezse gün vericez dedi.. bende son ana kadar beklicem..normal istiyorum çünkü

hayırlısı olsun nurcanöğretmen bencede bekle

kızlar benimde 32 haftadan önce dönmüştü bebeğim halada öyle yürürken altıma kaçıracakmış gibi oluyorum :)))
ama doğum kanalına heniz girip girmediğini bilmiyorum doktorum hala normal diyor bu yüzden 35 haftamda bir bakteri testi varmış normal doğum isteyenlere o testten yapacak hayırlısı ile kurtuluruz inşallah

benim bebişin kafası aşağıdamış geçen ayda öleydi inş hep böle giderde normal doğurum ama aşağı inmeside pek bişi garketmio önemli olan açılma olması benim ark.ında bebeği aşağıdadı ama açılma olmadı sezeryan yaptı inş açılır hemencecik lop diye çıkıverir:)))

benimde gecen konturolumde dönmüstü bu konturolde bakmadi sanirim daha zaman var diye.Diger iki bebegimdede hastahaneye vardigimda acilmisti direk doguma girmistim insallah buda öyle olur sanki ilk cocugummus gibi korkuyorum bu hamileligimde nasil olacak diye Allah yardimcimiz olsun.

dun dr gıttım kızlar kafası aşagıdaymıs normal dogum dedı zorlarsa sezeryan dedı

bebisin bir zarar görmesini engellemek icin en ufak bir aksilikte hemen sezeryana aliyolarmis artik..

durduk yerde sezeryan yapmalarinin cezasi yokmus .. ama normal dogum icin bebisi zorlayip ve bebegin bu yüzden herhangi bir rahatsizligi göründügünde doktorlar mahkemelik olabiliolarmis..

allahim bütün normal dogum isteyenlere normal dogurmayi nasip etsin insallah..
benim kuzumda 3 ay dir tepe taklak kanalda bekliyo :dance:

amin inşallah canım ya normal istiyorum ben

oh ne guzel işte kanald aolması

benım ıkı bebegımde bas asagı duruyolar.....ama kaçarım yok sezeryan olcakkkkkk:roflol:

senın durumun farklı canım kolay mı ıkı tane tasımak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…