bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

evet adasu bendede aybnısı var hem buyuduler hemde alta inecek yavas yavas ondandır

hepinizin bebeklerine maşallah
benim ilk kızım o kadar hareketliydiki hamileyken bir gün bile hareketsiz olduğunu bilmem 3.5 ayda hissettim ve doğana kadar hiç durmadı bizde hep doğduğundada böyle hareketli olucak galiba derdik gerçekten bir doğdu pir doğdu fıkır fıkırdı gecesi gündüzü olmayan bir bebekti yani daha anne karnında nasıl olucakları anlaşılıyor.jeyyar ama bu bebeğim çok sakin 3 günde bir keyfi gelirse çok canlı kendini hissettiriyor diğer zamanlar bir iki kere tıklayıp gidiyor bende diyorum acaba iyimi oluyor kötümü:uhm: inşallah iyi olur sakin akıllı bir çocuk olur ablası çok çektirmişti bize.

valla benım kıde hareketlı ama bakalım dogunca nasıl olacak ben cok yaramazmısım esımde tam tersı

benim kızımda çok hareketli maşallah..
doğuncada böyle olur cimcimem inşallah.

Ayy Benim Oğluşumda Hiç Durdurak Bilmez Ama Olsun Benim Hoşuma Gidiyo.hatta Hafif Oynamasin Endişeleniyorum.hareketli Haline Aliştirdiya.valla Bana Benzesin Ben çok Sakinmişim.ama Eşim Tam Tersi çooookk Yaramazmiş Küçükken Evi Bile Yakmaya Kalkmiş.

ayyyyyyyyyy
esın tam yaramazmıs

valla bızımkılerde bı-ze kok spkturecekler gıbıme gelıo

bende okumuştum bir yerde bebek anne karnında nasılsa doğuncada aynen oyle oluyomuş.benim bebiş geceleri hiç uyumuyor yaa.benide uyutmuyor.gündüzde bazı saatler hareketli.geceyle gündüzü ayırt etmesi için gündüzleri yüksek seste müzik dinletiyorumm:teytey: nasılımm jeyyar

valla ıımıssın kız benım aklıma gelmedı hıç dur bende ole yapıyım

Offf Sinir Oldum Gönderiyorum Ama Bi Türlü Gelmiyoo Yaa

ALLAH CANINI ALMASIN KIZZsırnaşık şeyVALLA BIRAK YARAMAZ OLSUNLAR BEN RAZIYIM SAĞLIKLI OLSUNLARDA HA BİRDE YARAMAZ OLSUNLARKİ ONLARA KOŞTURMAKTAN Bİ GÜZEL ZAYIFLAYALIMsırnaşık şeyBEN NASILIMMM?sırnaşık şey

demı ama ole deme kız gun gelcek uykuya hasret kalcaz ben bıde uykucuyumdur

ne gönderektin kı canım........................................

alemsin kız benimde aklıma gelmemişti walla denemk lazım gerçi ben hergün müzük dinliyorum kısık seside sevmem son ses açıyorum alışıodur herhalde benim oğluşumda müziğe göre hareket edio keretam benimm:roflol::sm_cool:

benim kiz ne guzel kanalinda yani normal dogum icin uygun posizyonda insallah ole kalir

oh maasallah kız ne guzel bakalım bız<ımkıler ne alemdeymıs

yarın randevum var gidicem doktora.bakalım benim kuzum ne alemde.ama doğum pozisyonunu aldığını sanmıyorum,çünkü başı hep sağ tarafımda.ama belkide o ayaklarıdır.kimbilir.yarın görecez...

benım bebegımın kafası asagıdaymıs ama kırk takla atar dedı dr

benimde 22 haziran kızlar inşallah almıştır doğum pozisyonu bende normal olsun çok istiyorum
benimkide geceleri hiç oynamıyor maşallah gündüzleri oynuyor sabah öyle akşam o kadar gece hiç oynamıyor yavrum :)))

ay ne guzel işte semras kızın gecelerı uyyuyor benım kı kıpır kıpır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…