bebeıslerımız kanala ne zaman yerleşek?

benim de donmus oglus ama normal olmayacagı icin farketmiyor
bu arada bebisim hareket ederken benim karnım bi tuhaf oluyor,bazen de acıyo gibi normal mi??

normal canım hatta benim kızım oynarken bazı hareketleri cok canımı yakıyor napıyorsa icerde artık :dance:

bendede aynısı oluyor arkadaşlar valla bı tepik sallıyo felegımı sasırıyorum bıde deprem gıbı yapıyo sallıyo zangır zangır titretiyo

Bizim velet bir tepik vuruyor biz uyurken, yatak sallanıyor sanki... Çıkınca vurdumu otutturacak sanırsam

Kızlar dra gideli 8 gün oluyo ama bişey demedi doğum kanalında felan diye.ama şuanki durumumdan çok rahatsız oluyorum.mesala sabah bişey yok öğle saatlerinden sonra başlıyo leğen kemiklerimin ağrısını hissediyorum ayağa kalkınca.özelliklede tam hani yanlardaki çıkış yeri kemiklerinde.ayrılıcak gibi oluyo.ayağa yavaş kalkıyorum.sizdede varmı böyle bi durum.sanırım kafası orada çünkü ayaklarını sürekli mideme saplıyoooo.

ya canım benımde mıdeme degılde kasıklarıma ve gobek tarafıma tekme sallıyo ne olcaksa halımız kafasını sag gogsumun altına getırıyo ayaktayken

bıde yatıyım cuk dıye kayıya kafa elımın altından

ayın 21 inde bende dr. gittiğimde bebiş ters duruyodu ama doğumla ilgili hiçbişey sölemedi...ama duruşu beni baya etkiliyo..bana sıkıntı,baskı yapıyooo....bakalım hayırlısı...hareketleri bazen içimi çok tuhaf yapıo..

o zaman 6-12 temmuz arasımı doğum yapıcam.. çok erken kız..
istemem ben kilosu bile az doğar o zaman...:sm_confused:

yok bee canım kliosu gayet iyi olur merak etme zaten bebişler normal dogumdada 37ci haftadan sonra gelmeye başlıyorlar cok nadir 40 haftayı bulan oluyor ben şahsen 38 haftalıkken dogurmak isiiyorum :dance:

yok bee canım kliosu gayet iyi olur merak etme zaten bebişler normal dogumdada 37ci haftadan sonra gelmeye başlıyorlar cok nadir 40 haftayı bulan oluyor ben şahsen 38 haftalıkken dogurmak isiiyorum :dance:

saol canım yaa öyle olduğunu bilmiyodum içimi rahatlattın şimdi...
desene o zaman az kaldı kız benimkide...:dance::dance:
benim takvimimde 26 temmuz görünüyoda

korkmayin o depikler normal bazilari cok acitior cunku siddetli vuruyolar bazi simdi daha beter olcak :)
bi sey olmaz o acilara ben katlanirim tek nomal dogum olsun ve bebegim hayirli ve saglikli bir evlat olsun insallah

hemde nasıl corumlu cadı anlatamam ama onlar bıle ii gelıo bana

hadi bebegım gunler çabuk geç sabırsızlanıyorum

wallahi ben göbeğimin 2 yanından hissediyorum biri ayakları diğeri kolu falan herhalde bide arada bi gerinio nasıl kasılıo göbeğim herhalde yan duruo bizimkide yarın gidicem ilk işim onu sormak olucak nasıl titretio göbeğimi neler yapıo kim bilir içerde canım oğluşumm çıksın o tekme atan ayaklarınıı yicemmm onu mafetcemmm inşallahhh sağ salim gelsinn egem...

sorma yaa sabah 6da deprem oluyo sandım uyandım bir baktım ki deprem sadece karnımda oluyormuş acayip bir titreme yaptı ödüm koptu resmen bide kızlar dönerken poposunu bir savuruyor allahım görmeniz lazım avcumun icine geliyor poposu sol tarafımda popopyu yaslıyor :dance:

kızlar artık bende kollarını bacaklarını kafasını ayırt edebiliyorumm...
çok zevkli oluyo insanın içinde kıpır kıpır oynamaları.. insana herşeyi unutturuyo..

vallahı ole kızlar bı sevmeye başlıom bakıyom kı 1saat geçmıs

vallahı ole kızlar bı sevmeye başlıom bakıyom kı 1saat geçmıs

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ya kızlar şu bir kac gündürde cok sık tuvalete cıkıyorum koşturarak gidiyorum sanki kac saatir tutuyomuş gibi oluyorum ve cok geliyor her hareket ettiginde tuvalete gitme geregi duyuyorum yaaa:bbo::bbo:

aynı şey bendede oluyor ya. Özellikle yorulunca. Ama internetten okuduğum kadarıyla normal.. a.s.

aynı şey bendede oluyor ya. Özellikle yorulunca. Ama internetten okuduğum kadarıyla normal.. a.s.

üfff iyi bari... :çok üzgünüm:bu sıralar bide cok peynirli sandöviç yiyorumtatlicadiarzu

aynı şey bendede oluo canım alta baskı yaptığını hissediyorum hemen tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorumm ee artık büyüdü bebişlerimiz normall :teytey::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…