Bebeğinde süt ve süt ürünleri alerjisi kan mukuslu kaka ve rota aşısı

Gazi üniversitesine götürüyorum doktorlar çok iyi gerçekten. Ama ben 2 ay sonra yaşadığım şehire dönmek zorundayım malesef ve buradayken süreçte biraz ilerlemek istiyorum çünkü alerji dr bulunmuyor yaşadığımız yerde. Doktorumu aradım kan geldiğini söyledim bana dediki sizin dediğiniz gibi sütten dolayı kan gelmiştir süt alerjisi olduğu kesinleşti artık dedi. Yoğurt basamağına kadar olan şeyleri ye süt ve peyniri direkt tüketme dedi. Yumurtanın da diyetini yapıyordum onu açalım dedi 3 gün kendin yumurta ye sonra bebeğe yedir sıkıntı olmazsa onu hep yedirmeye devam et dedi. 9. Ay civarında bebeğe yedirmeyi deneyeceğiz dedi ama ben o kadar beklemek istemiyorum Allah korusun anaflaksi riski varsa mesela orda doğru düzgün hastane bile yok Ankara'da imkanlar varken bebegin diyetini de burda açmak istiyorum baktım ki kan geldi mesela yoğurt verdiğimde o zaman tekrar vermem ama en azından anaflaksi korkumu yenmiş olurum. İnternet üzerinden gorusebilecegim bir alerji Dr veya alerji diyetisyeni bulacağım süreci birlikte yurutebilecegim birine ihtiyacım var ilgili bir dr ariyorum. Burdan bir arkadaş kendi diyetisyenini önerdi yorumları da çok iyi onunla görüşecegim büyük ihtimalle. Mahmut hocanın online randevusu olsaydi onunla da devam etmek isterdim

Sizinki kırmızı ete alerji değildir bence çünkü aynı şeyi bende yaşadım dışarda köfte yedikten sonra kan geldi bu yüzden 2 aydır diyet yapıyorum oysa evde yediğimde gelmiyordu. Her ne katıyorlarsa dokunuyor bir sekilde

Online mahmut hoca.Su meşhur diyetisyen mi acaba? Bi arkadaşım şöyle memnun kalmadı ondan.Yani diyetisyen okey iyi ama bi sıkıntı oldu mu alerji dr si şart.Yani ikisine de para vermek külfet.Mahmut hoca yiyeceğinim şeyleri de söylüyor diye gerek görmedim diyetisyene.Aksi bi şey oldu mu dr ike iletişine geçmek daha güven veriyor hem.

Bi ara tavuk yedimim de çok mukuslu oluyordu.Dönem dönemdir belki ya da rota aşısının etkisidir diye düşünüyorum.Biz Mahmut hocanın ilk kliniğine gittik.Sonra baktım online varmış döndüm online :) hem daha uygun fiyatı.Yarın boşluk varsa online görüşcem inşallah.

Yaa gerçekten mi. Özelden yazsam size olur mu bir iki şey sormak icin

Aynen bende tavukta mukus çok oluyor diye tavuğu bile kesmiştim gercekten

Kizlar napicam bilemiyorum artık moralim çok bozuk lütfen yorumlarınızi bekliyorum. bebeğim 2 aylık olacak yaklaşık 3 haftadır mukuslu kaka ve kan görüyoruz başka bir sıkıntı yok egzama vs gibi doktor süt ürünlerini kesmemi istedi öncelikle iki haftayi geçti süt ve süt ürünleri tüketmiyorum kesinlikle ama hala devam ediyor kakada kan 1 haftadir yumurtayı kestim ayrıca belirti arttıran şüpheli bulduğum ceviz yeşil soğan leblebi kuru fasülye birkaç gün içinde bunları tüketmiştim kan çoğalmıştı ve değişik kakada nokta nokta siyah şeyler vardı korktuk doktor yediğin şeyden olmuştur demişti sonrasında bunları da tüketmiyorum ve 1 haftadir domatesi de kestim hala her gün az miktarda da olsa kan görüyoruz maalesef evet azaldı kan ama tamamen bitmedi gerekmiyor mu bir de bugün yine kakanin içinde siyah siyah parçalar sanki koyu kan gibi şeyler gördük geçen seferkiyle ortak yediğim pek bir şey de yok vişne reçeli yemiştim o yapmış olabilir mi sizce artım gerçekten kafayı yicem aşırı üzülüyorum. Bu siyahlı kaka oldu mu hiç sizde de ?

Fotoğrafını cekip doktora gösterdiniz mi? 2 ay civarı siyahlık hiç görmedim. Demir ilaçları siyah yapabilir.
Bu kadar çok şey dokunamaz. Ben de bu hatayı yaptım çok şeyi kesmiştim. Kuru fasulye falan dokunmaz.
Makatta çatlak baktırdınız mı? Bizdeki kanların çoğunun sebebi oymuş sonradan farkettik.

Bakti doktorumuz yok dedi ama bilmiyorum, gösterdim ilk olduğunda yediğin şeylerden olmuştur demişti yarın tekrar gideceğiz yine göstereceğim. O zaman suçluyu yeşil soğan bulmuştum ama dün enginarlı havuçlu pilav yedim bi de vişne reçeli ve kırmızı erik onlardan mı oldu bilmiyorum.

Kırmızı erik alerjen sanırım bir kere ben yediğimde de kızım da olmuştu. Ama şuan olmuyor belki de tolere ediyor artık.
Soğan, havuç, pirinç, fasulye falan bunların dokunma ihtimali milyarda 1dir. Boşuna kesmeyin. Vişne reçeli de zannetmiyorum ama bazı bebeklere şeker dokunabiliyor onu bilemiyorum o yüzden.

Kırmızı eriği hiç duymamıştım neler var ya, bugün dr gittik kaka resimlerine baktı az dedi 1 hafta sonra açmaya başlayacağız keçi peyniriyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…