Bebeğinde süt ve süt ürünleri alerjisi kan mukuslu kaka ve rota aşısı

Bu alerji dışkısı. Yani alerji var. Ama çok sıkı diyetler yapmanıza gerek yok. Süt alerjisinde kan olur. Yogurt, tereyagı yapıyor. Size tavsiyem kalsiyum takviyesi alarak süt ürünlerini kesin. Öyle deneyin. Azalma varsa, cocuk rahatsa baska sey kesmeyin

Iyide alerji durumunda belirtilerin yok olmasi icin en az 3 hafta tamamen uzak kalinmasi gerekiyor genelde 2 hafta yetmez. Yani o belirtiler 3 haftaya ancak gecer en kusursuz diyetle bile. Bagirsak florasi icin probiyotik takviyesi sormanizi tavsiye ederim doktorunuza cok faydali ve iyi gelir. Ki rota asisida baya yan etkileri olan bir sey recetesine bir bakin cok sasirirsiniz nasil aliyoruz bu riskleri diye kandan bagirsak dolanmasina kadar her risk var ama sizde ishalle atlatilmis cok sukur. Hepsi ust uste gelince yormustur belkide bebeginizi. Kan cok az ise doktorda oyle diyorsa fazla endiselenmeyin. Birde ben ilk kani gormeden once hic bakmazdim oyle dikkatli dikkatli su an hatirladim ama animsiyorumda gordukten sonra bebegimin kakalarini telefon flashiyla incelemeye baslamistim. Ve neredeyse uzun sure her kakada nokta nokta belli belirsiz kanlari farketmeye baslamistim kakayi destikce, iyice baktikca bir donem. Alerji diyetiyle bir kac aya gecti cok sukur. Zaten bunye otursun kalmayacak boyle dertleri insallah. Korkma diyetini 1 ay saglam yap hic aksatma mama veriyorsan o mamada alerji mamasi olmali doktorun soylemistir zaten. Gecmis olsun.

Ilk yprumumi yazdiktan sonra biraz yorumlari okuyordum ki diski fotograflarini gordum. Kaka boyle ise cok sukur arkadasim. Ah silmeseydim de ben size bizim kakalari gosterseydim. Aman Allahim neydi o neydi... yani cok sukur bu kakalar mis gibi kakalar.

Miktarı arttırdığınız için olmuştur ama geçiyor üzülmeyin benim bebeğimde aynı sizinki gibiydi az miktarda tüketiyordum bir gün kaşarlı tost ve peynirli kır pidesi yedim ilk kan o zaman gelmişti mesela tolere edemedi vücudu o kadar fazla peyniri. Ama hepsi geçiyor. Alerji alanında uzman bir doktorla ilerlerseniz sizin için daha az yorucu olur çocuk doktorları anlamıyor benim doktorumda sizinki gibi alerji değil bu kilo alımı iyi demişti ve sonra sizinki gibi birden kan başladı ve vücudunda kuruluklar kızarıklıklar vs oldu onlar için la Roche lipikar öneririm çok güzel bir krem

Miktar olarak bu kan çok değil bazı doktorlar bu kadar kana diyet bile yaptırmıyor. Ama bence bir süre yapmanızda fayda var kan kesilene kadar

Biz zaten inanılmaz katı bir diyet yaptık sizinle. Ama insan kan kesilmeyince caresizlikten ne yapacağını bilemiyor gerçekten. Bende şuan olsa sadece süt urunlerini keserdim yumurtayı kırmızı eti tavuğu kesinlikle kesmezdim

Sonra neler yaptınız geçtimi sadece bebelac gol kullaniyoduk şimdi aptamil pregomin syneo başladık
Merhaba evet çok şükür geçti bebeğimin süt alerjisi şuan peynir yoğurt vs verebiliyorum. 8 9 ay civarında kendiliğinden geçiyor zaten cogunlukla bağırsak tepkili alerjiler

Merhabalar sonrasında kakada kan bir arttı bir azaldı ama mukus hep vardı kakasinda. 8. Ay itibariyle diyeti ben açtım 9. Aydan beri de bebeğim süt ürünlerini tüketebiliyor çok şükür bu aralar tahin kuruyemiş vs denetiyorum. Balık alerjimiz çıktı alerji testinde onuda az miktarda verdim birşey olmadı çok şükür. Böyle böyle tüm bebislerimiz düzelecek insallah ama insan başta çaresiz kalıp çok üzülüyor. Rota aşısı gerçekten inanılmaz sarsmisti bebeğimi Allah hastalığın kendisinden korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…