Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Merhaba nasılsın neler yapıyorsun yani azda olsa sürekli calisirsak olur bu iş hayırlısı artik napalim
benim sınavda kötü geçti canım kaynatam ve annem rahatsızlandı son aylarda hiç bakamadım sınava şimdi de millet daha girmeyeceğim dememi bekliyor ya da iş bul çalış muamelesinde

benim sınavda kötü geçti canım kaynatam ve annem rahatsızlandı son aylarda hiç bakamadım sınava şimdi de millet daha girmeyeceğim dememi bekliyor ya da iş bul çalış muamelesinde

Kimsenin baskısına aldirmmaya tam tersi daha çok hirslan banada hemşirelik yap diye ima eden bazı insanlar var ama hayır ben bir daha o hataya düşmem allah korusun savaş vs... çıkmadığı surece ve rabbim muhtaç etmediği surece düşünmüyorum....çalışacak olan biziz bizim hayatımız ... oz güvenle söyle 2018 de kazanacağım de :)

ay inş canım benim ya sen uzaktan eğitimemi başvurdun

Yok ben not tutmuyorum yonun yerine video izlemek daha sonra ramazan hocanın video not defterini alacağım o yeter inşallah olsun seninkide daha geç bitsin yeterki bırakmayalım
Zaten dersaneler başlayana kadar ön hazırlık olsun diye basladım.dersaneye gidicem bu sene.evde denedim calısmayı olmuyor.Çocuklada zor zaten.Kitaplarıma ortak oluyo.gündüz uykuda yok.akşam o uyudumu ben de zaten bitmis oluyorum.Esim hafta sonları gitmemi istedi.hafta icide krese vericem oglumu.evde rahatca calısırım.okuldan gelincede oglumlada rahat ilgilenirim.diger turlu gergin oluyorum oglumla kaliteli zamanda geçiremiyorum.Nasip İnsallah olur bu sene.

Merhaba benimde 2017 kpss öğretmenlik hedefim,5 aylık bebeğim var ayrıca formasyon alıyorum ilk dönemi bitirdim ikinci dönem eylül aralık arası olacak ikisini birden yürütebilirmiyim bilmiyorum şimdiden başlamak istiyorum aslında bende

Oğlun kaç aylık/ kaç yaşında hocam , kreş olayıyla zaman kazanabilirsn tabi, benimki 9 aylk henüz

Allah bağışlasın benimkide 10 aylık hayat gitgide dahada zorlaşacak o yüzden düşünelim ki en serbest zamanımız bu zaman çalışmak gerek

Kimya hocam , tarih Ramazan yetkin videosuyla bismillah dedik bakalım , Evveliyat kitap seti çözeniniz varmı , sizin branşınız ne hocam

Ben alicam evveliyat daha almadım elimde eski kaynaklar var onları çözüyorum konuları bitireyim insalah alicam evveliyatı ama birlikte cozeriz hem çok güzel olur

Hocam Merhaba,antremanlarla matematik bende vardı ve sayfalarca toplama çıkarma vardı içinde. Çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. .

Selamlar hocam, kpssye evde çalışmak için araştırma yaparken konuya rastladım ve yalnız olmadığımı anladım. Ben de aynı şekilde 4 aylik bebegimle birlikte tarihe ramazan hocanın vidyo lari yla başlayacağım

Selmalar hocam ben de kpss ye evde çalışmak için araştırma yaparken bu konuya denk geldim yalnız olmadığımı anladım. 4 aylik bebegimle hazirlanacagim ben de inşallah. Ramazan hocanın vidyo lari yla başlayacağım ben de. Şimdilik sizin de dediginiz gibi günlük çalışmalarla başlayıp ilerde arttırmayı düşünüyorum. İmkansız değil aslında çalışmada sürekliliği ve azmimızı korursak başarılı oluruz inşallah. Yazınız için teşekkürler iyi bir örnek oldu benim adima iyi çalışmalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…