Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Ne güzel hırsınız azminiz var öyle! Hayran kaldım açıkcası. Şartlarımı sizinle karşılaştırdığımda çok daha boş vaktim var. Ama çalışamıyorum o istek gelmiyor. Bunun formülü nedir bize de söyleyiin :)
Bir de bende "tarihi şimdi bitirirsem unutur muyum" korkusu var. Ezber yeteneğim hiç yok. Tarihi böyle beklettikçe diğerlerine de çalışasım gelmiyor. Bi motivasyon arıyorum ben de

Cani m bende ezber yapmıyorum ramazan yetkin hocanın da dediği gibi tarih sadece neden sonuç iliskisini bilerek öğrenilir oda meb kitapları ve ramazan hocadan geçiyor yani anlamlı öğrenmeyi sağlamak için en zor ders olan tarihten başlama taraftarıyım ama önemli olan nokta her gün biten konuyla ilgili 5 soru olsun çözmek onun hariicinde bi gazla ilerliyorum umarım usanmadan devam ediyorum çünkü eğer bi tane daha bebeğim olursa ders calismam dahada zorlasacak zaman ilerledikce yükümlülükler artıyor bunu düşünerek bu yıl kazanmaya kararliyim hatta 90 üstü alicam inşallah :)

Çevremdeki herkesi gaza getirmeye çalışıyorum gercekten yol arkadasina ihtiyacim var tarihi bitirip sorular çizebileceğim bir yol arkadaşı belki ilerde notlarsa paylaşırım .... bu arada osmanlı dağılmada toplam 7 video var 2 sini izledim 3. Sunu izliyorum simdi bakalım ne zaman bitecek bu videolar uykum gelmese videoları izlerken zevk alıyorum ya ben

Sende bir şekilde çalışmaya basla bak ramazan yetkin hocayı öğrenme kaygısı gütmeden izle derim sonra bir tarih kitabından hızlıca oku ve 10 soru çöz her bitirdigin konudan hergun 5 soru üzerine isaretlemeden çöz inan bana o 5 soruda konu tekrarı gibi oluyor bir kere boyle bitsin tarih super olur 2. Ve 3. Asamasini bile yapariz

Sağolun söylediklerinizi uygulicam :) Bir de haklısınız dediğiniz gibi bi yol arkadaşı olsa daha çok motive olunur. Buralardan bulunur o da

40. Videodayım 1 video dinledim bugün ve günlük sorularımı aksatmıyorum 42. Video dibleyince bu konu bitiyor inşallah ... bugün isim var ama 2 güne konum bitecek gibi haydi inşallah :)

Evet osmanlı dağılma ile ilgili videoları izlemem bitti çok şükür 42 video izlendi şimdiye kadar... simdi sıra kitabından konuyu okumak 1 test çözmek daha sonra 1 kon um bitmiş oluyor simdi yemek yapicam bebekle ilgileneceğim :)

Sorularımı çözdüm şimdi yatıcam yarin konumu bitirmiş olacağım insalah soru sayımı azalta ca gim her konudan 3 soru yapacağım sabah ve aksam toplam 6.. zorlaniyorum çünkü özellikle aksam çok uykum geliyor

Sabah sorularımı çözdüm öğlen ise konumu bitirdim çok şükür aramıza yeni bir konu daha katıldı osmanlı dağılma bitti ve bir test çözdüm simdi 20. Yy da osmanlı devletine siftah atacağım bu konu kısa erken biter diye düşünüyorum bugün yada yarin bitirmek hedefim haydi bismillah bu ar ad â bebeğim izin verdikçe trt tarih belgesellerini izlemeye çalışıyorum gerçekten çok hoş

En son mesajimda yanlış söyledim ben simdi baktımda 20 yy osmanlı devleti 6 video ve okumam gereken uzunca yazı ve enn son asama kitaptan okumam gereken 30 sayfalık yazı var yani bu konuyu bitirmem tahmini 6 günümü alır gibi bugün yazının bir kısmını hızlıca na okudum 1 video seyrettim ... 48. Videoyu izlersem konum bitecek .. haydi bakalım ama varya bu konu bitince tarihin yarısından çoğunu bitirmiş olacağım yupppiii.

Simdi bebeğimi uyutuyorum sonra çalıştığım konularla ilgili soru çöZerim trt belges tarih izleyerek uyurum inşallah

Evet 21 soru çözdüm 7 konu her biri 3 soru bu arada 3 ..5 derken soru bankası bitiricem valla elimdeki kaynaklar eski ama olsun amacım bunları 3 kere bitirmek yenileri çıkana kadar .. 2017 çıksın evveliyat ..sonra bir kaç tane daha vardı hatırlamasam da onları alicam inşallah simdi 44. Videona siftah atayım bakalım birazda tarih okuyum zaten uyur kalirim

47. Video geldim bunuda izlemek istiyorum haydi gayret

47. Video izledim yarin 48 izlerim kitabimdan okurum sonra teste geçerim 2 güne kadar biter galiba ... bu arada tarihe ilgim arttı merak ettiğimden okumaya izlemeye devam ediyorum tarihi şeyleri özellikle gece yatmadan önce ve öğlen bir vakitte çok zevk alıyorum

48. Video izledim sabah 1 test 21 soru çözdüm simdi tarih kitabından hızlıca okuyo test çözersem konum bitecek fakat bugün misafirliğe gideceğiz ve yapmam gereken ev işleri var biraz onlarla ilgileneyim

Merhaba.Ben de 2017 kpss yi hedefleyenlerdenim.tabi bir heyecanla basladım ama ramazan ayından dolayı devamı gelmedi.
Sabahları karnın tokken 1 saat calisabilirsin bence 1 haftada 7 saat eder az bir sure değil bende az az çalışıyorum ama damlaya damlaya göl oluyor hangi dersten basladin calismaya

Kolay gelsin canim.
Bende sinava girdigimde 5 aylik.hamileydim, 87 puan aldim ama atanamadim. Gecen aon kadrolar aciklandi atanamayacagim kesinlesti.

Onlisansim ben.
Kizim 17 aylik simdi. Sinava 4 ay var ve yeniden hazirlanmaya basliyorum

Kolay gelsin canim.
Bende sinava girdigimde 5 aylik.hamileydim, 87 puan aldim ama atanamadim. Gecen aon kadrolar aciklandi atanamayacagim kesinlesti.

Onlisansim ben.
Kizim 17 aylik simdi. Sinava 4 ay var ve yeniden hazirlanmaya basliyorum

İyi puan almışsınız birazdaha çalışarak 90 üzeri alabilirsiniz elbette ben her gün mutlaka çalışıyorum az veya çok eğer motive eder beni diyorsan çalışmalarını sende buraya yazabilirsin kalan yardımcımız olsun kızınıda öpüyorum kocaman rabbim hayırlı omur versin...

Hangi dersten başlayacaksın çalışmaya yarin başla bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…