Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Bugün 20 yy osmanlıyı bitirdim bi test çözdüm ama kitaptan okumadim canım istemedi bir an önce test çözmek istedim dikatimi toplayamadim ...neyse bu konuyla birlik te 8 konum bitmiş oluyor

Kurtuluş savaşı hazırlık dönemi siftah atıyorum tahminim o ki 3 güne biter gibi ama çok sıkıldım bir an önce bu aşamayı bitirmek istiyorum yeniden motive olmam lazim

Sağlık lisesinde öğretmenlik yapacağım ... bence bir konuyu bir kere bitirmeden diğeri ne geçmemek daha iyi gibi tarihten neredesin ve nasıl calisiyorsun senin bölümün ne
Beden egitimi ögretmenligi.ben cok ilerleyemedim.ilk konulardayım daha.ramazanda hic calısamadım.nasıl calısmalıyım diye arastırırken actıgınoz konuyu gordum.aynı sekilde iyi calısıp sonkez sınav dusunen birini gorunce yalnız olmadıgımı hissettim.benimde bi oglum var.İnsallah ben de kısa suredr sizin gibi duzenle baslarım.

İyi puan almışsınız birazdaha çalışarak 90 üzeri alabilirsiniz elbette ben her gün mutlaka çalışıyorum az veya çok eğer motive eder beni diyorsan çalışmalarını sende buraya yazabilirsin kalan yardımcımız olsun kızınıda öpüyorum kocaman rabbim hayırlı omur versin...

Hangi dersten başlayacaksın çalışmaya yarin başla bence
İnsallah alabilirim
Ben cografya tarih anayasa calistim sirayla aralarda mat turkce cozmustum 3 er soru bankasindan bitirdim. Elimde kitap kalmadi simdi kitaplarim gelsin bir program yapip karisik calismaya baslayacagim.

Bebeginiz kac aylik acaba ?
Ve hemsire misiniz ?

Beden egitimi ögretmenligi.ben cok ilerleyemedim.ilk konulardayım daha.ramazanda hic calısamadım.nasıl calısmalıyım diye arastırırken actıgınoz konuyu gordum.aynı sekilde iyi calısıp sonkez sınav dusunen birini gorunce yalnız olmadıgımı hissettim.benimde bi oglum var.İnsallah ben de kısa suredr sizin gibi duzenle baslarım.

Bende nasıl calsimaliyim diye arastiriyordum sonra bir yazı okudum ama tekrar o yazıyı bulamıyorum size atacaktım fakat bulamadim bir türlü ... ama su sıcak havalarda ilk aşamada su çok güzel video izleyip test çözmek üzerine isaretlemeden bir test kitabi 3 kere çözülebilir bence yanlış yapamayana kadar hatta... ben video izleyip birde kitabimdan okuyordum ama okuma aşaması beni soğuttu o yüzden tarihi dizi izler gibi izliyorum sadece ve soru cozcucem bu ilk asama bilgi havuzu oluşturmak sonra ayrıntıya inebiliriz... gündede 50 soru çözüyorum çalıştığım konularla ilgili simdi 50 videodayım ve gerçekten ramazan hoca çok güzel anlatmış

İnsallah alabilirim
Ben cografya tarih anayasa calistim sirayla aralarda mat turkce cozmustum 3 er soru bankasindan bitirdim. Elimde kitap kalmadi simdi kitaplarim gelsin bir program yapip karisik calismaya baslayacagim.

Bebeginiz kac aylik acaba ?
Ve hemsire misiniz ?

Evet ..bebeğim 10 aylık

Bu arada Masallah çok güzel ilerlemissiniz konularda.İnsallah sonuna kadar hep iyi olur.

İnşallah sonuna kadar gitmezse olmaz zaten inşallah olur.... yeni mezun değilim 2 yıl özelde çalıştım bebek olunca bıraktım..

51. Videodayım onuda izleyim bir test cozucem ve bir konu daha bitmiş olacak şükürler olsunki ve çok zevkli tarih gerçekten öğrenmek için araştırma da yapıyorum bu daha eglenceli oluyor ... tahminimden daha hızlı ilerleyecegim gibi çünkü sadece video izliyorum artik ekstra araştırırken okuyorum yapamadigim soruları

52. Video geçtim artik yemek hazırlamam gerek ama 10 konu bitti ilk aşamada çok şükür

Evet bir konu daha bitti ardından test çözdüm bu arada her konu ile ilgili sorumu 2 ye düşürdüm yani günde 4 soru oluyor sabah aksam... çünkü konuların bir an önce bitmesini sadece soru çözümüne geçmek istiyorum yeni çalışacağım konum 12. Konum milli mücadele muharebeler dönemi ona siftah atarım bakalım yarin biter oda heralde cok sabırsızlanıyorum bir an önce tarihin ilk asamasini geçmek istiyorum 54. Video dayım

Evet bir konu daha bitti ardından test çözdüm bu arada her konu ile ilgili sorumu 2 ye düşürdüm yani günde 4 soru oluyor sabah aksam... çünkü konuların bir an önce bitmesini sadece soru çözümüne geçmek istiyorum yeni çalışacağım konum 12. Konum milli mücadele muharebeler dönemi ona siftah atarım bakalım yarin biter oda heralde cok sabırsızlanıyorum bir an önce tarihin ilk asamasini geçmek istiyorum 54. Video dayım
Masallah hızlı ilerliyosun.not tutuyormusun.ben de bugun kaldıgım yerden devam edicem insallah.Ben not tutarak calısıyorum sana yetisemem ama :)

merhaba canm ben de artık 2018 e kaldı işim çalışmaya başlayacağım ramazandan sonra

Masallah hızlı ilerliyosun.not tutuyormusun.ben de bugun kaldıgım yerden devam edicem insallah.Ben not tutarak calısıyorum sana yetisemem ama :)

Yok ben not tutmuyorum yonun yerine video izlemek daha sonra ramazan hocanın video not defterini alacağım o yeter inşallah olsun seninkide daha geç bitsin yeterki bırakmayalım

X