Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Evet bugün başladım ramazan hocanın iki vidyosunu izledim ardından konu özetlerini okudum. Henüz ilk konu bitmedi ama ilk konunun bir testini çözdüm. Bebegimle ilk gün biraz zor oldu ama devam etmek lazım herkese kolay gelsin

Ne güzel inşallah azmimizi isin sonuna kadar koruruz bu4da önemli olan diğer unsur açıklanan bütün alimlarla ilgili haberlere rağmen buna aldirmadan çalışmaya devam etmek allah bağışlasın meleğini

Bende basta konu özeti okuyordum ama sonra sıkıldım sadece video seyrediyorum sana tavsiyem sabrının tükendiğini hissetiğin anda sadece video izle testini çözmeye devam et :)

Yarin ayrıntılı büyük bir temizlik yapacağım yarin derse hic bakmayacağım bu yüzden yarin çözmem gereken soruları simdi çözeceğim öyle yatıcam... bu arada bir konu daha bitmiş oldu milli mucadeler muhabbeteler dönemi bitti iç politikaya geçeceğim bugün onada siftah atar bırakırım 59.videoyaya geçtim çok şükür

Bende basta konu özeti okuyordum ama sonra sıkıldım sadece video seyrediyorum sana tavsiyem sabrının tükendiğini hissetiğin anda sadece video izle testini çözmeye devam et :)
Tamam tesekkurler böyle tavsiyelerle destek olalım birbirimize ve tükenmek yok birbirimize azim asilayarak bebeklerimizle çok vakit geçireceğimiz islerimiz olur insallaah ☺

Kolay gelsin ben de temizlik yapıcam yarın inşallah yetistiririmm ☺

2 gün temizlik ve misafir ağırlama derken derse bakamadim ama ondan sonraki 2 gün telafi ettim 12 konudan 20 ser soru çözdüm toplam 240 soru ... ve iç politikalar konusunu bitirdim ... simdi atatürk ilke ve inkilaplara siftah atacağım inşallah

Atatürk ilke ve inkilaplarini çalıştım toplamda 15 konum oldu şimdi hepsinden 20 ser soru çözeceğim toplam 300 soru sonra atatürk dönemi dış politikaya siftah atarım planım bu şekilde

Kizlar günaydın calisma odası ya da masaniz var mı? Bn kendime bi düzen kurayim diyorum sonra da gelip giden gorur de kendince yorumlar diye korkuyorum, açıkçası sınava hazirlandigimi bilsinler istemiyorum ama motive olup öğrenci moduna da girmek istiyorum bilemedm bi akıl verin

İnsanların demesine bakma bence kendini öyle motive edeceksen o şekilde yap ve tam tersi saklama duygularını bu sene çalışıp 90 alacağım de ne var bunda zaten senin kusurunu arayan seni kiskananlar ne yaparsan yap bir şey bulur rahat ol... benim masam yok nerde olursa orda çalışıyorum

Tarihle ilgili 125 soru çözdüm bugün yarin 325 e tamamlayacağım inşallah simdi misfairlige gideceğim bugünlük bu kadar belki iki arada derede video izlerim telime indirmeye çalışıyorum 64. Videodayım bu arada :)

Düzen imkanın varsa yap bence daha sistematik gidersin kimseye de aldirmamaliyiz aslında ama malesef ben de bazen öyle düşünüyorum

Tarih ilk konu sularını çözdüm. Be şimdilik hr gün soru cozemiyorum ama konu tekrarını yapıyorum. İnşallah artik her gun soru cozebilirim. Yarın da imkansız ama pazar günü ikinci konuya geçeceğim inşallah.

Bu gün atatürk dönemi dış politikalar video izledim sorusunu çözmeyi planlıyorum bugün soru cozemedim cozermiyim bilmiyorum kadir gecemiz mübarek olsun

Evet çağdaş türk tarihine geçtim 68. Videodayım bugün dış politikayı tamamen bitirdim ve soru çöZdüm ama daha fazla çalışamayacağım bugün için galiba temizlik yapacağım ütü ve misafirliğe gid ec egiz belki video izlerim telefonuma indiriyorum boş vaktim olunca acilen 200 soru çözmem gerek 2 gündür soru çözmüyorum

Hizli hızlı video izleyip bir test bitirip geçiyorum son 3 konum kaldı zaten bugün 2 konu bitti bugünlük bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…