Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Herkese merhaba
Tecrubeli annelere bir sorum olacak, esnek kumas sling kullanan var mi acaba? Memnun kaldiniz mi?

Pilastik şişede değil mi?
Bizim doktorumuzun söylediği tek şart cam şişede satılıyor olması
Benim aldığım plastik şişe. Bu doktorun dediği şaşal da plastik demek değil mi? Valla bilemiyorum herkes farklı bir şey söylüyor. Bizim topikte birine damacana hazır su verme arıtmadan ver demiş doktoru

Herkese merhaba
Tecrubeli annelere bir sorum olacak, esnek kumas sling kullanan var mi acaba? Memnun kaldiniz mi?

Şu ürünü kullanıyorum şimdi indirimde varmış görünce link atayım dedim. Çok çoook memnunum 40 günlükken aldım şuan bebeğim 9 kilodan fazla hala kullanıyorum resmen kanguruyu hiç kullanmadım sayesinde

Merhaba, cok tesekkur ederim.
Bende alip almamak konusunda kararsizdim cok hosuma gidiyordu ama trendyolda fiyatlari ucmus durumda. Bu supermis bende bundan alayim, tekrar tesekkur ederim

Benim aldığım plastik şişe. Bu doktorun dediği şaşal da plastik demek değil mi? Valla bilemiyorum herkes farklı bir şey söylüyor. Bizim topikte birine damacana hazır su verme arıtmadan ver demiş doktoru
Evet o da plastik. Ben de küçük cam şişelerden alıyorum. Zaten baya gidiyor

Merhaba, cok tesekkur ederim.
Bende alip almamak konusunda kararsizdim cok hosuma gidiyordu ama trendyolda fiyatlari ucmus durumda. Bu supermis bende bundan alayim, tekrar tesekkur ederim
Ben de buradan almıştım. Fiyatı da uygun.
Ama hiç kullanmadım. Geçen abimin eşine vermeden önce denedim bir. Neden kullanmadım evde dedim kendi kendime
Babam da taktı oğlumu gezdirdi. Ne güzel bir şeymiş evde rahat gezdirilir diye diye baya durdu öyle
Kanguru kullanımı dışarıda daha rahat ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…