Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de buradan almıştım. Fiyatı da uygun.
Ama hiç kullanmadım. Geçen abimin eşine vermeden önce denedim bir. Neden kullanmadım evde dedim kendi kendime😂
Babam da taktı oğlumu gezdirdi. Ne güzel bir şeymiş evde rahat gezdirilir diye diye baya durdu öyle😂
Kanguru kullanımı dışarıda daha rahat ama
Bizim kızçe nedense kanguru sevmedi. Slingle evin bütün işini dışarıda market alışverişimizi yürüyüşümüzü her şeyi hallediyorduk. Hatta bi dönem kucakta uyuyordu o zamanda kurtarıcı olmuştu slinge bağladıktan iki dk sonra uyuyup gidiyordu bende bol bol sarılıyordum tabi şimdi sadece yatağında uyuyor 🥰 aldığım ve sonuna kadar hakkıyla kullandığım bi ürün yani

Ben e bebekten aldım canım.12 kiloya kadar kullanılıyormuş.Cok memnunuz.Resmini atiorum🥰 Asso Asso

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-28-01-31-15-793_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-28-01-31-15-793_com.android.chrome.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2022-08-28-01-31-13-476_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-28-01-31-13-476_com.android.chrome.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar temassız ateş ölçer tavsiyelerinizi bekliorum.Braun IRT olmasın ama.Bende var ve aşırı pişmanım aldigima.

Deneyimli anneler, manuel göğüs pompasında Mochi mi Lansinoh mu? Mochi’ye bebeği emzirirken eş zamanlı diğer memeden sağım yapılabilir yazıyor. Lansinoh’ta olmuyor mu öyle bi şey?

Deneyimli anneler, manuel göğüs pompasında Mochi mi Lansinoh mu? Mochi’ye bebeği emzirirken eş zamanlı diğer memeden sağım yapılabilir yazıyor. Lansinoh’ta olmuyor mu öyle bi şey?
Lansinoh un da mochi muadili ürünü var hatta ebebek in kendi markası da var. O manuel pompa değil süt toplama kabı aslında. Yani bir memeyi emerken bebek diğerinden süzülen sütleri ya da aynı şekilde birini sağarken memenin elektrikli pompa ile diğerindeki sütleri toplamaya yarıyor. Bence de elzem bir ürün değil. Doğumdan sonraki süt durumuna göre alınabilir bir ürün 😊

Bana manuel pompayı hastanede verdiler hiçbir işe yaramadı, elektrikli pompa ve mochi de mastit olmaktan kurtardı. Halen daha kızımı emzirirken, emzirdikten sonra ve süt sağarken diğer göğsüme mochi takarım ve bazı zamanlar elektrikli pompaya gelenden fazlasını toplar . Ben cok memnun kaldım

Kızlar temassız ateş ölçer tavsiyelerinizi bekliorum.Braun IRT olmasın ama.Bende var ve aşırı pişmanım aldigima.
Bi arkadaşımda xiaomi nin temassız ateş ölçeri var , çok memnun olduğunu söylüyor . Ama kulaktan ateşölçerlerin yanılma payı daha düşük. Eşime sordum onlar da hastanede kulaktan ateşölçer kullanıyormuş. Biz de LRT almıştık cok memnun kaldık , sen niye pişman oldun😯

Bi arkadaşımda xiaomi nin temassız ateş ölçeri var , çok memnun olduğunu söylüyor . Ama kulaktan ateşölçerlerin yanılma payı daha düşük. Eşime sordum onlar da hastanede kulaktan ateşölçer kullanıyormuş. Biz de LRT almıştık cok memnun kaldık , sen niye pişman oldun😯
Kuzu biz 5 buçuk aylıkken enfeksiyondan ateslenip hastanede yattık.Hastanenin ateş olceriyle bizimkinin verdiği sonuçların alakası yoktu.Ben hastanede deliriodum artık.Doktorumuz geldi beni sakinleştirmek için.Uzun uzun anlattı kalibrasyon problemi olduğunu bizdeki cihazda.Onlarinkinin resmini çekip adını aldım.Turkiyede yok onlardaki cihaz.Esimi Almanya'ya yollicam aldırmak için.Ama o gidene kadar beni idare edicek bı cihaz da bulunsun evde dedim.

Kuzu biz 5 buçuk aylıkken enfeksiyondan ateslenip hastanede yattık.Hastanenin ateş olceriyle bizimkinin verdiği sonuçların alakası yoktu.Ben hastanede deliriodum artık.Doktorumuz geldi beni sakinleştirmek için.Uzun uzun anlattı kalibrasyon problemi olduğunu bizdeki cihazda.Onlarinkinin resmini çekip adını aldım.Turkiyede yok onlardaki cihaz.Esimi Almanya'ya yollicam aldırmak için.Ama o gidene kadar beni idare edicek bı cihaz da bulunsun evde dedim.
Yaa bilmiyordum cok geçmiş olsun bi daha yaşamazsınız umarım öyle şeyler 🙏🏻🙏🏻 Arkadasımın bebeği de 6 bucuk aylık onlar xiaomi temassız kullanıyor cok memnunlarmış bi incelemeni tavsiye ederim, bu sürede idare edebilir sizi ❤️

Yaa bilmiyordum cok geçmiş olsun bi daha yaşamazsınız umarım öyle şeyler 🙏🏻🙏🏻 Arkadasımın bebeği de 6 bucuk aylık onlar xiaomi temassız kullanıyor cok memnunlarmış bi incelemeni tavsiye ederim, bu sürede idare edebilir sizi ❤️
Beğendim canım.Yorumlari da güzel.Aliyorum🥰çok teşekkür ediyorum önerin için🌸❤️🥰

X