Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yaa öyle mi. Ben koyuyum da ek gıda zamanı soruyum doktora yoksa kendimiz yeriz

Sleepy natural kullanan varsa trendyolda adet fiyatı en ucuz şu anda 2 saati kalmış indirimin

Teşekkür ederim topiği şikayet edecek hanımefendi nerde acaba dev hizmet yaptım onun için
Mochi biraz ağrıtabiliyor evet ama ben cok memnun kaldım ya , süt sağarken birine pompayı diğerine mochiyi takıyorum x2 verim alıyorum . Emzirirken benim kızım da kıpır kıpır tekme atıp düşürdüğü cok olmuştur ama mesela az emdiği karnının doyduğu zaman göğsümde süt olduğunu hissedersem emzirme sonrası yine takıyorum mochiyi, cocuk önden kanalı açınca kalanı da mochiye şıp şıp damlıyor . Gerçekten her anlamda memnun kaldım ben

valla arasa tarasa bulamaz
Ben emzirme sonrası denememiştim hiç. Mantıklıymış uzın zamandır sağmaya gerek kalmıyor çok şükür. Sağmak çok zor gerçekten mecbur olanlara Allah yardım etsin

valla arasa tarasa bulamaz
Ben emzirme sonrası denememiştim hiç. Mantıklıymış uzın zamandır sağmaya gerek kalmıyor çok şükür. Sağmak çok zor gerçekten mecbur olanlara Allah yardım etsin
Oyy amiin. Akşamları sağmasam mastit olurum 4 bucuk ay oldu normale dönmedi bu olay bi türlü Mochiyi emzirme sonrası bir denemekte fayda var, verim güzel oluyor

Tecrübeli anneler selamlar bebeğim kış bebesi olacak, kundak ve uyku tulumu almak istiyorum. Evimiz genel olarak kışın 17-20 dereceler arasında oluyor tabi belki şimdi doğalgazın ısısını daha çok arttırız belki bir iki derece daha artar.
Sizlerin önerebileceği kundak ve uyku tulumu var mıdır acaba?

Ben de kasımda doğum yapmıştım Owli ve lcw uyku tulumu kullandım.Lcw kalın ve pofidik oluyor sizin derecelere uyar, giysi kalitelerini beğenmiyorum ama uyku tulumu kaliteliydi çok beğendim bu kış yine alabilirim

Ben de kasımda doğum yapmıştım Owli ve lcw uyku tulumu kullandım.Lcw kalın ve pofidik oluyor sizin derecelere uyar, giysi kalitelerini beğenmiyorum ama uyku tulumu kaliteliydi çok beğendim bu kış yine alabilirim
Lcw den aldım bir tane ama sanırım tog değerini düşük aldım yenidoğan döneminde peki uyku tulumları direkt kullanılabiliyor mu?

Lcw den aldım bir tane ama sanırım tog değerini düşük aldım yenidoğan döneminde peki uyku tulumları direkt kullanılabiliyor mu?
Evet kullanılabiliyor, ama güvenli olması için büyük beden almamalısın tam bedenini almalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…