Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Selam kızlar bebeğinize su olarak ne veriyorsunuz
Fuskanın bebek suyunu veriyorum ben

Screenshot_2022-08-25-19-29-36-927_com.miui.gallery.jpg

Pilastik şişede değil mi?
Bizim doktorumuzun söylediği tek şart cam şişede satılıyor olması
Benim aldığım plastik şişe. Bu doktorun dediği şaşal da plastik demek değil mi? Valla bilemiyorum herkes farklı bir şey söylüyor. Bizim topikte birine damacana hazır su verme arıtmadan ver demiş doktoru

Herkese merhaba🌸
Tecrubeli annelere bir sorum olacak, esnek kumas sling kullanan var mi acaba? Memnun kaldiniz mi? 😊

Şu ürünü kullanıyorum şimdi indirimde varmış görünce link atayım dedim. Çok çoook memnunum 40 günlükken aldım şuan bebeğim 9 kilodan fazla hala kullanıyorum resmen kanguruyu hiç kullanmadım sayesinde

Şu ürünü kullanıyorum şimdi indirimde varmış görünce link atayım dedim. Çok çoook memnunum 40 günlükken aldım şuan bebeğim 9 kilodan fazla hala kullanıyorum resmen kanguruyu hiç kullanmadım sayesinde

Merhaba, cok tesekkur ederim.
Bende alip almamak konusunda kararsizdim cok hosuma gidiyordu ama trendyolda fiyatlari ucmus durumda. Bu supermis bende bundan alayim, tekrar tesekkur ederim😊

Benim aldığım plastik şişe. Bu doktorun dediği şaşal da plastik demek değil mi? Valla bilemiyorum herkes farklı bir şey söylüyor. Bizim topikte birine damacana hazır su verme arıtmadan ver demiş doktoru
Evet o da plastik. Ben de küçük cam şişelerden alıyorum. Zaten baya gidiyor

Merhaba, cok tesekkur ederim.
Bende alip almamak konusunda kararsizdim cok hosuma gidiyordu ama trendyolda fiyatlari ucmus durumda. Bu supermis bende bundan alayim, tekrar tesekkur ederim😊
Ben de buradan almıştım. Fiyatı da uygun.
Ama hiç kullanmadım. Geçen abimin eşine vermeden önce denedim bir. Neden kullanmadım evde dedim kendi kendime😂
Babam da taktı oğlumu gezdirdi. Ne güzel bir şeymiş evde rahat gezdirilir diye diye baya durdu öyle😂
Kanguru kullanımı dışarıda daha rahat ama

X