Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de hamileliğimin son haftasında kullandım hatta kullandığım için pişman olmuştum bu doktor böyle deyince, aslında burada popüler biri dahiliye doktoru iyi diye gitmiştim , akşamları tuzlu yoğurt ye dedi ama sabahları halsiz hissediyorum çok yüksek değil değerim ama tekrar gideyim
Yıllardır bununla yaşıyorum ilaç asla ihmal edilmemeli. Benim değerlerim çok kötü oluyor bir kaç gün almazsam. Çokça doktor değiştirdim, hepsi de takibi sıkı sıkı tembihledi. İki senedir de Hem doğumu takip eden doktorum (prof, perinatolog) hem düzenli gittiğim endokronoloğum, hem bebeği takipleyen çocuk doktoru (prof) düzenli kullanım sağlamam konusunda beni uyardılar özellikle hamileyken. Pediatrist de bunun çocuğa zararı değil aksine faydası olur dedi. Ama dediğim gibi benimki baya ilerlemiş durumda ilaçsız tshda neredeyse 3 haneli rakamları görüyorum😑 ilaç düzenli kullanımda çok normale dönüyor,ilaç da vücudun üretemediği hormonun sentetik hali. Tabi her hastalık her bünye kendine has olduğu için yine en doğrusunu doktor bilir.
Kronik rahatsızlığına sahip olduğum bu durumla ilgili tuzlu yoğurt yeme tavsiyesini ilk defa duydum, ekseriyetle İyotlu tuz tüket derler dereotu tüket derler, karalahana yeme derler ama bu şaşırttı. İkinci bi görüş almaya çalışın, sağlıklı günler

Bizde o kadar kullanıyoruz ya 😂
Ve ben hala beceremedim bu alt değiştirme olayını
Çünkü günde 1 paketde ıslak mendil kullanıyorum
Annemin 1 mendille hallettiğini ben en az 4 mendille temizliyorum
Düşün aradaki farkı :KK70:
50 pakete yakın ıslak mendil kullandım şimdiye kadar
Alt açmalarda aynı şekilde :mad:

Her altını açtığımda temizliyorum yeni bezi koyuyorum daha kapamadan hooop salıyor. Hem bez hem alt açmalar batıyo
Aslinda lavaboda yikamak en iyisi minik popisleri ☺️

Yıllardır bununla yaşıyorum ilaç asla ihmal edilmemeli. Benim değerlerim çok kötü oluyor bir kaç gün almazsam. Çokça doktor değiştirdim, hepsi de takibi sıkı sıkı tembihledi. İki senedir de Hem doğumu takip eden doktorum (prof, perinatolog) hem düzenli gittiğim endokronoloğum, hem bebeği takipleyen çocuk doktoru (prof) düzenli kullanım sağlamam konusunda beni uyardılar özellikle hamileyken. Pediatrist de bunun çocuğa zararı değil aksine faydası olur dedi. Ama dediğim gibi benimki baya ilerlemiş durumda ilaçsız tshda neredeyse 3 haneli rakamları görüyorum😑 ilaç düzenli kullanımda çok normale dönüyor,ilaç da vücudun üretemediği hormonun sentetik hali. Tabi her hastalık her bünye kendine has olduğu için yine en doğrusunu doktor bilir.
Kronik rahatsızlığına sahip olduğum bu durumla ilgili tuzlu yoğurt yeme tavsiyesini ilk defa duydum, ekseriyetle İyotlu tuz tüket derler dereotu tüket derler, karalahana yeme derler ama bu şaşırttı. İkinci bi görüş almaya çalışın, sağlıklı günler
Teşekkür ederim size de sağlıklı günler... tuz iyotlu olsun demişti, sanırım bu konuda uzmanlığı yok önceki doktorum ozgecmisinde uzmanlığı vardı tekrar ona gidecegim

Kızlar herkese selamlar yeniden🌸 bir iki paket bebek bezi alayım diyorum. Hangi markadan kaç numara almalıyım? Stok yapmayacağım denemelik almak istiyorum çünkü pişik, sızdırma vs gibi durumlar olabiliyormuş. Sizlerin önerebileceği markalar var mıdır?

Kızlar herkese selamlar yeniden🌸 bir iki paket bebek bezi alayım diyorum. Hangi markadan kaç numara almalıyım? Stok yapmayacağım denemelik almak istiyorum çünkü pişik, sızdırma vs gibi durumlar olabiliyormuş. Sizlerin önerebileceği markalar var mıdır?
Öhöm öhöm hemen öneriyorum aşırı şiddetle. 🤭
GOO.N

Benimki benle yatıyoooooeeeooeee 🥲
Ben de çocukla yatıyorum adamı gebeyken bıraktım gitti. Gebeyken uykusuzluk çektim çiş çiş, doğurdum uykusuzum ee piş piş, Biz oğlumla uyumuyoruz adam işe gitsin dedim. Hoş kıymet bilinmiyor birlikte pişpişlemeyi öneririm.

X