Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tam tersi olabilir mi? Deniz 6 ay, havuz 1 yaş gibi
İlginçtir ki Denizi daha geç öneriyor doktorlar
Daha çok zarar veriyormuş bebek cildine
Aslinda lavaboda yikamak en iyisi minik popisleri
Yapabilsem iyi fakat yapamıyorum
Günde 1 kere anca
Çünkü kolik bir bebek sürekli ıkındığı için lavaboda vs her yere mıçıyor
Getirirken bakıyorum havlu batmış hoop bir daha yıka yada ıslak mendille temizle derken kısır bir döngü içerisindeyim
Ay bunu çok duydum sanırım bundan alıp deniyeceğim primaya para yetmez sanırım
Prima premium care çok memnunuz
Ama fiyatı cidden çok uçtu

Benimki benle yatıyoooooeeeooeee
Benim kuzucuk da benimle yatıyor 1-1,5 aydır. Çıldırıyorum çok tatlı gündüz uykularına göre toplantımı ayarlıyorum beraber sarmaş dolaş uyuyoruz

Kesinlikle katılıyorum. Ben de geceleri gönderdim. Baktım yine uykusuz modda. Ne yapıyorsun neden uyumadın derken gece telefonla oyalanmalar maç izlemeler falan. Ben de bebeğim 5 te uyanınca artık direkt arıyorum telefonla çağırıyorum Önce zor geldi sonradan alıştı.
Çok da her şeyin sorumluluğunu almamak lazım. Tabii biraz geç kaldık alıştırdık bir kere

Bize havuz kesinlikle yok deniz çok faydalı olur girebilir mayo bezi takmadan sadece mayo giydir dedi dr dün sordum nihayet
Süper mayo bezini neden önermedi acaba? Gerçi ben de düşünmüyorum giydirmeyi. Bir sürpriz olmasın diye bezini değiştirdikten sonra girmiştik. Bayramda da öyle devam ederim

Süper mayo bezini neden önermedi acaba? Gerçi ben de düşünmüyorum giydirmeyi. Bir sürpriz olmasın diye bezini değiştirdikten sonra girmiştik. Bayramda da öyle devam ederim
İdrar yolu enfeksiyonu oldu hala da devam ediyor deniz suyu iyi gelir diye önermedi
Bnde zaten denizde giydirmeyi düşünmüyordum üzerine de diyince süper oldu

Bir ben mi veremedim bu kiloları yahu çıldırıcam

Bir ben mi veremedim bu kiloları yahu çıldırıcam
Ben de varım Hamileyken az aldım, doğum sonrası hemen verdim göbek falan gitti.Sonra süt sıkıntısı oldu. Süt yapacağım diye salak salak beslendim gece gündüz. Kilo aldım göbek çıktı basen çıktı. Veremiyorum Salaklığıma yanayım

Seni inşallah linçlerler melinda- gil
Kışkırtma kız bu istemeden kilo verenleri hiç anlamıyorum zaten bir insan isteyip de nasıl kilo alamaz gecenin körü götür nutellaları baklavaları börekleri bak bakalım 32 oluyor musun
Ama ben 32 olmak istemezdim 36 güzel

Kızlar peki anne bebek çantası olarak ne önerirsiniz?
Ben sırt çantası aldım ama kullanışlı gelmedi.Sonra kiti Kate den kol çantası aldım daha rahat kullanıyorum.Yaninda alt açmalarini da aldım.

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-02-15-37-48-245_com.android.chrome.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_2022-07-02-15-37-45-136_com.android.chrome.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2022-07-02-15-37-40-490_com.android.chrome.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…