Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Henüz o kadarını beceremiyorum yapamam ıslak mendille zor temizliyorum kımıl kımıl popoyu sallıyor mendil soğuk soğuk değdikçe
Amaninnn şimdiden kımıl kımılsa ilerde yandın
Totosu mu üşüyor yoksa

İşe yarıyor ya ama arada serum yapıyorum aspiratörle çekmem gerekiyorsa. İşinize yaradiysa sevindim

Selam kızlar burda sordum mu bilmiyorum ama 2. Ay aşılarınız nasıl geçmişti yarın olacağız ve çok tedirginim ben

Yaa alalım hemen tabi ben kakasını pamukla temizlemeyi daha çok seviyorum. Daha iyi temizliyor. Bunun içinde bazıları kuru çıkıyor yine de işimizi görüyor
Bende pamukcuyum zorunlu haller dışında ıslak mendil kullanmıyorum onu stok yapana kadar pamuk yapsaydım diyorum

Doktorumuz fitil dedi ama yarın tekrar sağlık ocağında soracağım hangisini söylerse. Kaç gün sürmüştü sizin ateş huzursuzluk
Fitil mi bizim dr 10 kg altına fitil çok zor durumlarda kullanmalısın dedi
1-2 gün sürer bizim o dönem sıkıntılıydı biraz uzun sürdü

Fitil mi bizim dr 10 kg altına fitil çok zor durumlarda kullanmalısın dedi
1-2 gün sürer bizim o dönem sıkıntılıydı biraz uzun sürdü
Evet fitil dedi prematüre benim oğlum zaten ben cesaret edip o fitili uygulayamam
Umarım sorunsuz geçiririz teşekkür ederim bitter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…