Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben diğerlerinde de ciddi bir sorun yaşamadım aslında, nadiren sızıntı oluyordu. 4e geçeli ne kadar oldu hatırlamıyorum ama sıkıntı yaşamadık çok şükür

Böyle yazınca da kim kem gözleriyle okuyorsa sızdıracağı tutuyor bezin, Maşallah diyin bari 😂😂😂
Bezin nesine Maasallah diyelim 😇

Bezin nesine Maasallah diyelim 😇
Öyle deme valla nazar değiyor mesela merve bana sordu sızdırma var mı diye yok dedim akşamında ben değiştirmeyi unuttuğum için sızdırdı 😂 yanlış anlama olmasın benim hatam yüzünden sleepy den değil 😂😂

merve merve mervecim mayo bezler hakkında hiç bir fikrin var mı? Bugün kızı ilk defa denize götürdük. Rezillik resmen. Huggies Little Swimmers taktım ama kenarlardan şırıl şırıl akıttı. 🙁 Yarım saatte 2 kere değiştirdim ama ikisinde de aynı.

Sen şimdi kaç numara kullanıyorsun. Benim 1 bitmek üzere artık iz yapmaya başladı 2 ye geçcem
Ben 2 numarayı sleepy ekstra olandan almıştım . Onun da bariyeri çok fazla olduğu için 1 numara gibiydi yeni bitirdik normal 2 den vardı biraz onlara geçtik 😍
Ama şimdi bez fiyatlarına bakıyorum da madem sleepy sızdıracak yazık ya çok pahalı 😅 gidip 3ü baby turco alcam😅

ilk cocukta popoda pişik yaptı,
ama bunda daha tadımlara bile geçmedim, anne sütünden gececek birşeyde yemedim
havalarda serin, pooffff yine uykusuz geceler

yarına doktor randevusu aldım hem 5 aylık oluyoruz ek gıdayı sararım hem de bu yüz kızarmalarını :/
Bence bir şey dokunmuş. Besin alerjisi olan bebeğimin de böyle oluyordu.
Karpuz kavun dondurma? Farklı bir şey yedin mi? son günlerde

merve merve mervecim mayo bezler hakkında hiç bir fikrin var mı? Bugün kızı ilk defa denize götürdük. Rezillik resmen. Huggies Little Swimmers taktım ama kenarlardan şırıl şırıl akıttı. 🙁 Yarım saatte 2 kere değiştirdim ama ikisinde de aynı.
Ben şortunu boş giydirdim😂 çok şükür herhangi bir şey olmadı. Çiş olduysa bilmiyorum tabii 😂😂😂
Sürekli bezde zaten havalansın egzamadır pişiktir iyi gelir inşallah diyerek

Ama daha uzun kaldığımız zaman bana da lazım olacak. Öneri olursa ben de takip edeyim

Ben 2 numarayı sleepy ekstra olandan almıştım . Onun da bariyeri çok fazla olduğu için 1 numara gibiydi yeni bitirdik normal 2 den vardı biraz onlara geçtik 😍
Ama şimdi bez fiyatlarına bakıyorum da madem sleepy sızdıracak yazık ya çok pahalı 😅 gidip 3ü baby turco alcam😅
Ay ben hiç bakmıyordum fiyatlara ta kasımda almıştım geçen baktım şok oldum sleepy e🤭 belki sızdırmaz bakalım 3 e başlayınca sana söylerim 😂

Ben prima kullanıyorum memnunum. Gebe misin yine yav, hayırlı olsun sağlıkla kucağına al 🤲🏻
Ben şortunu boş giydirdim😂 çok şükür herhangi bir şey olmadı. Çiş olduysa bilmiyorum tabii 😂😂😂
Sürekli bezde zaten havalansın egzamadır pişiktir iyi gelir inşallah diyerek

Ama daha uzun kaldığımız zaman bana da lazım olacak. Öneri olursa ben de takip edeyim
Boş giydirmek dün aklımdan geçti benim de ama cesaret edemedim 😂 Prima kullanıyorum iyi 👍🏻

Aşıdan galiba 2 saat sonraydı, saat aralığını unutmuşum aşıdan bir süre sonra huzursuz olmasa bile bi çay kaşığı calpol önlem olarak verilir çocuk çiçek gibi aşı dönemi geçirir. Az az mini mini içsin şurubu. Bu arada dolaba koymayın güneş görmeyen yerde oda sıcaklığında saklayın, kutuda da yazar doktor da uyardı.

X