Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebek arabasına karar veremedim kabin tipi almayı düşünüyorum alanlar yazabilir mi hangisini aldınız acaba? Bide puset mi alcam ne alcam yoksa söyle bişey mi alsam ilk zamanlar kullanmak için kısa süre kullanılcak zaten uygun fiyatlı

Bundan hiç alma bence 40ında 5 kilo olacak ortalama tasıması çok zor olur. Kabin tipi ben aldım
Link atayım.

Ben bunun yeşilini aldım.
Kraft cockpit
Kanz cgo var buna benzer o modellere de bakabilirsin. 3ü çok yakin modeller.

Tamam canım sağol baktım bunlara sende görüp bakmıstım senin aldıgının bide Yeehoo su var onun ayak korumalıgı varmış içinde pedi extra. Bunların arasından sen neye göre tercih ettin? Ben şimdi netten incelediğim kadarıyla alabilcem gidip bakma sansım yok ondan soruyorum

Atletler sevgilim oluyor...lohusalık beni sütyene küstürdü

Bundan hiç alma bence 40ında 5 kilo olacak ortalama tasıması çok zor olur. Kabin tipi ben aldım
Link atayım.
Hastaneden cırarırken kundakla cıkarabiliyoz mu bebeleri biara öyle seyler yazılmıstı çıkarılmıyo diye ondan böyle bişeye baktım alsammı diye aracım yok

Yehooyu incelemedim canlı olarak ama aynısı bence. istediğim renk yoktu yehooda ben alirken ama yehoo daha mantıklı bence de. Bana arabayı görümcem aldı. Ben de bekleyelim demedim aldım

Hastaneden cırarırken kundakla cıkarabiliyoz mu bebeleri biara öyle seyler yazılmıstı çıkarılmıyo diye ondan böyle bişeye baktım alsammı diye aracım yok
Bizde de araba yok puset işini enn sona bırakıyorum. Belki çıkarabiloyoruzdur. Çıkaramazsın derlerse babası gitsin e bebekden alsın gelsin hemen

Çikarilir yaw memlekette herkes nereden para bulsun puset alacak, kundaga sarar, battaniyeye sarar, cok ucuz portbebeler var onlara koyar..
Amerika, Avustralya ve kanadada cikartamiyorsun onu biliyorum. Çunku yeni dogmus da olsa takside de arabada da metroda da kucakta cocuk tasimak yasak. Ulkenin kabul ettigi guvenlik sartlarina sahip izofix'e baglanan puset mecburi :))

Bazı hastanelerle ilgili burda duydum ben de ama kendi hastanem hakkında fikrim yok.

Aranizda ikize hamile olan var mi?? Ikizler çogunlukla erken geliyor 28-38 hafta arasinda bekliyormusuz, biraz da erken agirlasiyormusuz.
Tecrubesi olan bilgilendirsin, alisverisler cifter cifter oyle dusunun

Kanz x go travel aldım katlanınca kabin boy kadar oluyor ana kucağı da var. Diğer travel arabalar kadar ağır değil.

Kraft da aynı şekilde katlandığında ufak olan var hatta onun valiz gibi çekme kolu da vardı. Kanz ın sürüşü daha hoşuma gitti onu aldım ama Kraft da olabilirdi.

Ana kucağı kullanmayacaksanız kabin boy alın onlar 1-2 kilo daha hafif.

Tamam bakayım tekrar teşekkür ederim

Yehooyu incelemedim canlı olarak ama aynısı bence. istediğim renk yoktu yehooda ben alirken ama yehoo daha mantıklı bence de. Bana arabayı görümcem aldı. Ben de bekleyelim demedim aldım
Güzel günlerde kullan ne güzel hediye bizede alan olsa keşke öyle bende bişey demezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…