Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay biraz fazla erken olmuş bu da amaa 🤣🤣
Bende aldiklarimi yıkadım kaldırdım çoktan bir ay felan oldu 🙈Son haftalar çok zor oluyor ya 😄
Hastaneden cırarırken kundakla cıkarabiliyoz mu bebeleri biara öyle seyler yazılmıstı çıkarılmıyo diye ondan böyle bişeye baktım alsammı diye aracım yok
Niye çıkarılmasın🤔🤔bizde puset var iç minderini bebeğe uygun yaptırıp kundaklayip ona yatırıp cikaririz 😏

Emzik neler aldıniz ya? Bende bi tane wee var. Bi tane de iyi bi şey alasım var. Avent mi alayım direkt? Bibs mi? Tommee tippie de güzel modeller var aslında.
Avent aldım ben canım arkadaşım çok memnundu ikilisini 89 liraya aldım e bebek mağazasından

Eklentiler

• 2ABE12BE-587E-4A21-BCE9-0299559CC2C9.jpeg
    2ABE12BE-587E-4A21-BCE9-0299559CC2C9.jpeg
    112,2 KB · Görüntüleme: 57
Emzik neler aldıniz ya? Bende bi tane wee var. Bi tane de iyi bi şey alasım var. Avent mi alayım direkt? Bibs mi? Tommee tippie de güzel modeller var aslında.
Avent ultra air👌🏻ben de ikililerden aldım. Ucunu bi görsen küçücük tam yenidoğana göre çok tatlış🥰 bibsler falan biraz daha büyüyünce iyi bence

Amazon da avent emzikler 60 liraya düşüyor bnce oraya bak eğer düşünüyorsan diğer yerler daha pahalı

X