Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim.mamina fazla duruluyo bence ben sorun yasamam bence. Bakalım deneyecez 5 6 haftaya
Ay kendi kendime saf gibi oldum, mamina yazmissin ya yanlislikla, ben onu mami diye annesinden mi bahsediyor acaba dedim, sonra yok makineye isim mi takmis acaba dedim, dogurunca beynimizi geri alabiliyoz mu acaba shsjshdjsjdjsdjkdkd

Ay kendi kendime saf gibi oldum, mamina yazmissin ya yanlislikla, ben onu mami diye annesinden mi bahsediyor acaba dedim, sonra yok makineye isim mi takmis acaba dedim, dogurunca beynimizi geri alabiliyoz mu acaba shsjshdjsjdjsdjkdkd
Ajjjkımm uykusuz musun? Bu bacın bin yere birden yazdığı içün hızlı yazmış çıkmış

Ajjjkımm uykusuz musun? Bu bacın bin yere birden yazdığı içün hızlı yazmış çıkmış
Coh calisiyam ben yiaaaa, 7.45-18.30 anaokulundayim, mudur yard, çocuklar yeni basladigi icin buttun gun yuksek ses aglayan bebeler, ikna turları, bitkinlik maminayi 'annneeeaaagggg, annemi istiyaaagggnnnnn' diye anladiysam nolmus yani hshdshdhdhd

Taam anaokuluysa normal normal sustumm

Henüz hic bisey almadim

Yatak konusuna karar verip bir yersen baslamam lazım ☺

Alisverisi minimumda tutmaya calisacagim, bi tek buna karar verdim ☺

Çıtçıtlı olmayan tırnak makaslarından .. bebek bakım çantası sirta takılan.. orta halli alabiliyorsan kaliteli bir bebek arabası .. az kıyafet çok değil .. bez ,,bebek bakım pamuğu çok da alsan olur ..
Aklıma gelenler bunlar olmazsa olmaz...
Alman gereken ,çok fazla kılık kıyafet .. türlü türlü beşikler(ben aldım pişmanım).. maddiyatina bağlı biraz da bu dediklerim

akilanlardan

Ben de aldıklarım bi makine olunca yıkadım ütüledim yerleştirdim şimdi yine eksikler var ama aldıkça biriktikçe yıkar ütülerim dedim son zamanlara kalınca zor oluyor

Yeni kıyafet kokusuna tahammül edemiyorum. Önce normal deterjanla yıkadım. 30. haftada falan da kendi deterjanıyla yıkarım diyordum. Sonra sivenoyu alınca dedim yıka anam
Ya yeni mobilya dolap filan kokuyor ben şimdi koydum içine ama kapaklar komple açık camlar açık havalanıyolar. Koku takıntım var anamdan

İyi yapmıssın bende bian önce tamamlamak istiyorum artık ne zaman ne olcagı belli olmuyo dogum bu zamanında olmayabilir daha doğru düzgün bişey almadım kafayı cok mesgul ediyo herseyi tamamlayıp dogum sonrasına kendimi hazırlamam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…