Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sinek kovucu kullananınız oldu mu?
Acilen yarın sabah almam gerekiyor. İncia önerdi doktoru. Deneyimleyen var mı? Deride hassasiyet falan olmuş muydu

Evet canım 4 ve 9 yaşındaki çocuklarım 1- 2 yaşında bebişler gibi sürekli düşüyorlar
O kadar sakarlarki psikolojimi bozmuşum.
Yürüteçe koymaz olaydım. bir düştüler, pir düştüler, hala düşüyorlar engel olamıyorum.
Birde ben hanımefendiyle tartışıyordum o bana ben ona saldırıyorduk.
Sizinde ruh sağlığınız yerinde değil demekki bana saldırıyorsunuz

Haydaaaaaa simdi benim ruh sağlığıma nerden geldik yahu yazdim ya tartismak icin yazmiyorum diye
ama olabilir sizi de anlıyorum bazen insan alıngan olur geçiş dönemi olur asabi olurolabilir yani ...

Neyseki iki cocugumda da yürüteç kullanmadım

Üslubunuz, yetersizliğinizin dışa vurumu sanırım. Zira bu kadar çirkinleşmenin başka açıklaması olamaz

Yastık gibi değil bu ince bişey
Yok uyurken sağa sola döndürüyordu kafasını mümkün olmuyırdu biz max 1 ay kullandık şuan oyuncak sepetinde oyuncak

Öyle olur tabii puseti verimli kullanamadım galiba benya. Bebek arabasında bile kullandığım bir elin parmağı anca eder. Şimdi kaç zaman kullandığınıza göre bir şeyler kaçırmışım ben
Olsun sende bebek arabasını doya doya kullan bizim puseti gördün diğerlerine göre büyük o yüzden rahat

Bn pusete sineklik aldım
Dene bakalım güzelse Bnde alayım.
1-2 saate alacağım bakalım. İnşallah tenine dokunmaz kokusuz falandır.
Doktor önce beşiğine yattığı yere sürün.
Sonra bacağının arkasında minik bi bölgeye.
En son dokunmamışsa genişletebilirsiniz dedi.
Bizimki dokununca bile kızarıyor. Merak ediyorum nasıl olacak

Allah seni hiç ısırdı mı sivri
Bnm sineklik var camlarda Allahtan gece o koruyor
Dene yorumlarını bekliyorum bnm bebekten çok abinin ihtiyacı var çok ısırıyorlar

Reflu yastığı
Muslin bez
Kundak uyurken kullanması için hazır olanlar var
Ates ölçer
Ayakli patikli olan alt pijamalarla corap kullanmak biraz o donem bana kesiyor gibi gelmişti
Burun aspiratör
Citcitli body
Agiz mendili
Küvet seti
Hirka candir mevsime göre penye yun
İlk 3 ay pisik kremi kullanmadım ama sudocrem candir
Kendin için lansinoh göğüs kremi denendi hasta bezi candir hayirli olsun bebisinizz

Allah seni hiç ısırdı mı sivri
Bnm sineklik var camlarda Allahtan gece o koruyor
Dene yorumlarını bekliyorum bnm bebekten çok abinin ihtiyacı var çok ısırıyorlar
Yok daha ısırmadı ama yazlığa gidiyoruz. Yetişemedik alamadım( Orada bakacağım eczanelere
Sineklik bizim beşiğin duruyordu çıkarayım koruyorsa

Dönyanın en şanslı annelerine sahiplermiş maşallahh
Hiçte düşmemişlerdir şimdi binmedilerya
Bu arada bende birinde kullanmadım canım

Benim bebeğim de çok hassas organik yağlar ile hazırlananlar var ama henüz bemde denemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…