Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Valla huyu suyu aynı 😂 yok kuzu ya biberona döndüm katateri bıraktım. Memeye zorluyorum 2 gün önce aklına esti 10 dk emdi bu kadar 😂
Beşik kertek mi 😅😅🤪🤪 bak çok iyi anlaşırlar kesin 😅😅
Hadi inşallah öyle öyle alışır kuzum uyurken daha çok dene belki fark etmez

Dönyanın en şanslı annelerine sahiplermiş maşallahh
Hiçte düşmemişlerdir şimdi binmedilerya
Bu arada bende birinde kullanmadım canım 😏
Oyle buyuk kafa goz dagitacak kadar
Düşmedi gerçekten de ama 😂😂😂dusebilir de tabi Rabbimin takdiri ilahisi artık o da.
Konu tamamen yurutecten çıktı bence aslında uzatmaya gerek yok ama ahh huyum kuRusun yazamadan duramicam 😀😀acaba söyle yazsaydiniz
_ben yürüteç kullandım tercih meselesi ama tehlikeli yanları da var devrilebilir düşebilir bebekleriniz bizim başımıza geldi ALLAH KORUSUN SİZİN BEBEKLER DE DÜŞMESİN bazı doktorlar gelişim açısından da öneriyor ama ben rahat ettim kullandım karar sizin
Gibi güzel yapıcı olsanız bence hayat sizin içinde güzel olur
Güzel yazan güzel cevap alır diyelim sağlıklı günler...
Kız tamama kııız yeteeer 🤦🏻‍♀️
sen sakin ol merveeeee 😂😂😂

Kizlar Ben bu Modele asik oldum sanirim, Cok hafif ve manevra kabiliyeti iyi. Bir de isofix aldik mi tamamdir , 15 ay rahatiz Eki Görüntüle 3089187
Ben bunun demir rengini beğenmiştim de eşim kriterin bu değildir inşallah demişti😂 bence çok güzel
Bittere katılıyorum ama doona ya da bir bakabilirsin. Rahatlığına göre karar verirsin nasıls daha zamanın var🥰

Kız tamama kııız yeteeer 🤦🏻‍♀️
Valla sinirlendim ama ya
Regl günümde var ama
Oyle buyuk kafa goz dagitacak kadar
Düşmedi gerçekten de ama 😂😂😂dusebilir de tabi Rabbimin takdiri ilahisi artık o da.
Konu tamamen yurutecten çıktı bence aslında uzatmaya gerek yok ama ahh huyum kuRusun yazamadan duramicam 😀😀acaba söyle yazsaydiniz
_ben yürüteç kullandım tercih meselesi ama tehlikeli yanları da var devrilebilir düşebilir bebekleriniz bizim başımıza geldi ALLAH KORUSUN SİZİN BEBEKLER DE DÜŞMESİN bazı doktorlar gelişim açısından da öneriyor ama ben rahat ettim kullandım karar sizin
Gibi güzel yapıcı olsanız bence hayat sizin içinde güzel olur
Güzel yazan güzel cevap alır diyelim sağlıklı günler...

sen sakin ol merveeeee 😂😂😂
Ben zaten bişey demedimki
Yok temizlik uğruna değermi, yok tehlikeli düşer vs
Bende yürüteçi bebeğin normal haline bırakılmasından daha güvenli bulduğumu söyledim
Yürüteçe binen bebelerde saat başı düşmüyorlar
Tercih meselesi tabiki ama yürüteçte düştüğü hali normal düşmesinden bin kat daha zararsızdı
Hemen üzüldüm emojileri falan olunca noluyoruz dedim
Alt tarafı kollarının üstünde kalmıştı yani
Bebekler yürütece binmediği zamanlarda düşmüyormuşçasına davranmak gerçekten komik geliyor
Dediğim gibi kızımda binmedi zaten bende zorlamadım onuda bindirmemiş olduk
Bende regl günümdeymişim dün zaten 😂
Onunda etkisi varmı bilmiyorum

M Mavitulum bebeğin pusetten düştü yazınca dün üzgün emoji atmıştım. Yanlış anlamamışsındır değil mi? Gerçekten yaşadığın deneyime üzüldüm de attım. İnşallah ne sen ne de hiçbirimiz benzerini yaşamayız🙏🏼

İyi niyetli emoji bile birilerini rahatsız edebiliyorya şaşkınım valla.

Ben bunun demir rengini beğenmiştim de eşim kriterin bu değildir inşallah demişti😂 bence çok güzel
Bittere katılıyorum ama doona ya da bir bakabilirsin. Rahatlığına göre karar verirsin nasıls daha zamanın var🥰
Bir tek araba ikinci kapisini ölcmem lazim yerlestirir cikarirken sigar mi diye , Allah akil versin bize, araba iki kapili cunku bir de golden köpegimiz var 🙄

M Mavitulum bebeğin pusetten düştü yazınca dün üzgün emoji atmıştım. Yanlış anlamamışsındır değil mi? Gerçekten yaşadığın deneyime üzüldüm de attım. İnşallah ne sen ne de hiçbirimiz benzerini yaşamayız🙏🏼

İyi niyetli emoji bile birilerini rahatsız edebiliyorya şaşkınım valla.
Şöyle anlatayım yürüteç evet zararlı bacaklarda çarpıklık, ayak kaslarının gelişmemesi sonucunda geç yürümeye neden oluyormuş
Sağlık açısından evet olumsuz tarafları olduğuna katılıyorum ve onaylıyorum
Ama siz temizlik uğruna değdimi yazdınız ve ben orada sinirlendim
Temizlik yaptığımı kim söyledi ?
Üzülme emojisindede canının çok yandığını kim söyledi ?
Deseydimki hastanelik olduk yada kafası şişti vs üzülme emojisini gayet güzel anlarım
Bir bebekten bahsediyoruz ve sadece düştü dedim
Onunda açıklamasını yaptım oğlum yaşındayken 1 buçuk yaş boyuna sahipti ondan kaynaklandığını aslında normal haline bırakmamızın daha tehlikeli olabileceğini söyledim
Dediğim gibi evet zararlı ama güvensiz değil
sonuna kadarda söylediklerimin arkasındayım
Sağlık açısındanda sonuna kadar katılıyorum zararlı

X