Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bn kullandım işe yaradı kafamız düzeldi

He cnm emeklerken çenelik burunluk yada kask al çünkü emeklerkende ağızlarının burunlarının üzerine düşüyorlar
Yürümeye çalışırkende her daim altına pamuktan minderler falan koy.
Oyuncaklarınıda hep peluş al hatta gözleri falanda olmasın birden devrilir gözü alnına gelir falan mazallah

Niye bu kadar uzattınız anlamadım?? Herkesin kendi tercihi sonuçta

ben yıkayıp havlusuna sarıp odama götürüp yatağımda
kurulama - kremleme giydirme olayına giriyorum
ne pusete ne ana kucağına hiç iihtiyacım olmadı
oraya neden koyulacağını da bilemedim

banyodan sonra havluya sarmak mı zor geliyor

Bence yeterli artık.

Ben xl aldım geniş iyidir ya. Bana çok geniş olmadı gerçi emmediği için daha giymedim de evde yatıyor ama kumaşı böyle ince bişey değil likrası falan tok bi kumaş
ya seni gördükçe sempatik_kiz ı da merak ediyorum hiç görünmüyor haber aldınız mı hiç?
doğumlar başlayınca topiğiniz de iyice sessizleşti

ya seni gördükçe sempatik_kiz ı da merak ediyorum hiç görünmüyor haber aldınız mı hiç?
doğumlar başlayınca topiğiniz de iyice sessizleşti
Aa bak bugün etiketliycektim onu bayadır yok. Valla bebeklere uyum sürecinden sanırım ağrılar sızılar sıkıntılar bitti bebelerle mücadele başladı

Niye bu kadar uzattınız anlamadım?? Herkesin kendi tercihi sonuçta
Tabiki herkesin kendi tercihi
Kendisi başlattı yok değdimi düşmesine temizlik uğruna diye
Çocuğum kötü düşmemişti zaten ellerinin üstünde kalmıştı o kadar
normal zamanda dahada kötü düşeceğini anlatmaya çalışıyorum sadece
O hala yürütecin tehlikesinden dem vuruyor
Sadece yürüteç tehlikeliymiş gibi
Zararlı olmasını anlayabiliyorum ama çocuğum yürüteçte düşmüş diye sorumsuz ilan edilmem saçma

Benimki de aynı arka baya baya büyük sırt üstü yatıramıyorum asla iki yanına bir şey koyup sıkıştırıyorum bu sefer de mızmızlanıyor
Kız bizim bebeler hep aynı gidiyor aynı gün doğurduk diye huyları da aynı gidiyor ne yaptınız meme reddi olayı ne durumda canım soramadım sana

Ben xl aldım geniş iyidir ya. Bana çok geniş olmadı gerçi emmediği için daha giymedim de evde yatıyor ama kumaşı böyle ince bişey değil likrası falan tok bi kumaş

Yaa alsam mı o zaman
Oyun halısında oynarken kafasının altına koyuyordum işe yaradı al Bnce uygun zaten

Kız bizim bebeler hep aynı gidiyor aynı gün doğurduk diye huyları da aynı gidiyor ne yaptınız meme reddi olayı ne durumda canım soramadım sana
Valla huyu suyu aynı yok kuzu ya biberona döndüm katateri bıraktım. Memeye zorluyorum 2 gün önce aklına esti 10 dk emdi bu kadar

Reflü yastığı bence çok faydalo. Sağlıkla büyütün inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…