Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aminnnn

Innnsallah çok amin

Kızlar selam benim söyleyeceğim şey bebek için değil bizler için. Kızım var ondan biliyorum. Emzirmirirken göğüs ucu çok çatlıyor kanıyor. Acıdan öldürüyor insanı. Size tavsiyem mutlaka evicap e vitamini kapsül edinin. Emzirmeye başlamadan 2 gün önce göğüs uçlarınıza sürmeye başlayın. Çok faydalıŞimdi yine hamileyim ilk aklımdaki o

Kızım 1 yaşında, neredeyse okul çağına kadar olan zaruri ihtiyaçlarını (ayakkabı, kıyafet vs.) şimdiden almaya bakıyoruz çünkü önümüzdeki ay bile 5 katı olabilir
Benim ikiz yeğenlerim var 6 yaşında. Kardeşim bana 1 kamyon dolu eşya yolladı sağolsun. Anneme çocuklarının fotosunu atıyor. Bana yolladıklarında çıkmıyorsa, kavga çıkarıyorum yapcak bir şey yok. Hayat pahalılığı insanı çirkef yapıyor Ailede kimin durumu en iyi ise o ilk çocuğu yapmalı. Bizde en küçük kardeşim zengin koca buldu

Ay masaallah Rabbim korusun❤

Keşke bize de birinden gelse böyle şeyler valla hiç hayır demem ama eşimin de benim de ailesinde ilk evlenip çocuk sahibi olan biziz. Her şeyi sıfırdan almak ne kadar zormuş

Bende istemiyordum ama eminim herkes koy koy diyecekti ablam cocuktan kalan yürüteci daha doğmadan verdi neyseki doktor yasakladı yuruteci kafam rahat
Bana da çevremdeki herkes yürüteç al diyor, ben direkt dr erkek bebeklere önermiyoruz dedi diyorum ama biz koyduk ne oldu amaaaan diyorlar

Bana da çevremdeki herkes yürüteç al diyor, ben direkt dr erkek bebeklere önermiyoruz dedi diyorum ama biz koyduk ne oldu amaaaan diyorlar
Biz yaptık noldular hiç bitmiyor sen yapmışsın ben yapmiyorim işte sananeeeee diye bagirasim geliyor bazen benim oglumda hidrosel var o yüzden yasak kimse köy diyemiyor bir 8 aylık olsun yürüme arkadaşı alicam

Düz kafa yastığı kullanan var mı? İşe yarıyor mu? Benim kızı sağlı sollu yatırıyorum sürekli ama yandan destekle yoksa çeviriyor kafayı. Bir de sırt üstü yatmıyor kafa armut gibi arkası düzelsin diye uğraşıyorum ama yok nafile belki yastık işe yarar

Bizde böyle bir şey vardı. Başlarda kullandık. Sırt üstü yatırmıyorsun bebeği kesinlikle. Gece kusarsa boğulma tehlikesi var. 2 yaşına kadar yastığı önermiyor doktorlar.

Eklentiler

• 4459D07A-74DF-4D13-85C2-F7B27968B18D.jpeg
    161,9 KB · Görüntüleme: 50
Bizde böyle bir şey vardı. Başlarda kullandık. Sırt üstü yatırmıyorsun bebeği kesinlikle. Gece kusarsa boğulma tehlikesi var. 2 yaşına kadar yastığı önermiyor doktorlar.
Evet bundan bahsediyorum bende işe yarıyor mu? Gece yatırmıyorum zaten yatmıyor da sırt üstü asla

Ben ondan hiç memnun değilimya. Mecburen dışarıda kullanıyorum ama eve gitsem de fırlatsam modunda oluyorum.

Benim için olmazsa olmazlar şöyle oldu; depend, gümüş kapak, göğüs pedi. Diğerleri zaten kılıktı kıyafetti. Şu 3'ü bence muhakkak alınmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…