Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederim çiçeğim.

Ben yağ sevmedim kullanmadım. Masaj da yaptırmıyor. Benim duran bi çocuğum yok. Losyon kullanıyorum.

Kuzu bezini sürekli degisiyorum,şerit maviye dönünce bezi degis demek ben hiç bekletmiorum.Ama evet bebeğim çok sık kaka yapiyo.Gunde 4 5 defa bazen daha fazla.Bundan da olabilir mi yani?
Bizimkinde de 1-2 ay önce kırmızı, beyaz uçlu sivilcemsi şeyler oldu popoda ve kasıklarda. Travazol verdi doktoru ama iki kere kullandık daha ilerledi gibi geldi. Acil Sudocrem aldırdım eczaneden. Onunla geçti. Hala ona devam ediyorum maalesef. Ben de içeriği temiz bir şey arıyorum
Merve memnun kaldın sanırım dimi ya.
ben de ne alsam karar veremiyordum ama köpük şampuan düşünüyordum kalıntı kalmasın diye.
bi çılgınlık yapıp alsam mı :))
4,5 aylık oldu. Doğduğundan beri Incia'nın köpük şampuanını kullanıyoruz, bebekler için olanını. Memnunuz. Durulanması kolay, temizlemesi de güzel

Masaja bence rutinde gerek yok, gazi falan olunca dusunebilirsiniz. Ben yaglarin onerilmedigini bilmiyorum, organik bir yag karisimim vardi benim, ihtiyac halinde kullaniyordum
WOMAN canım bize danışmanlık mı yapmaya karar verdin Biz daha yolun çok başındayız. Boş levhayız. Doldur bizi
Benim kızda da konak oldu. Mustela’nın köpük şampuanını yazdı doktor. Bir de ince dişli tarakla fırçalıyorum. Epey azaldı.

Ben yağ sevmedim kullanmadım. Masaj da yaptırmıyor. Benim duran bi çocuğum yok. Losyon kullanıyorum.
losyon olarak ne kullanıyorsun?
teşekkür ederim :)

Telefonu kapalı canım.Ulasamadik.Donunce yazicam mutlaka.
Cnm o kırmızılık bazen sıcaktan oluyor farklı bişey yediyse de oluyor
Havalandır altını açtığında suyla yıka bi süre geçer telaş yapma bizde de ara ara oluyor

Kuzu bezini sürekli degisiyorum,şerit maviye dönünce bezi degis demek ben hiç bekletmiorum.Ama evet bebeğim çok sık kaka yapiyo.Gunde 4 5 defa bazen daha fazla.Bundan da olabilir mi yani?
Mantar demedi doktorumuz hiç ama o pütürlük bizde sürekli oluyor ve bezin şeridinin tamamen mavi olmasını beklemiyoruz bile.
Bizim besin alerjisinden hep ishal şeklinde olduğu için oluyor. Anında dakika geçmeden değiştiriyoruz ona rağmen

B BitterCikilata bitterim sabah siliklesmisti.Ne olabilir ki bu?Chicco sürüyoruz hala.Altini da açık birakicaz biraz bugün.Acaba sudo cream alsak mi ne dersin?Doktorumuzun hala telefonu kapalı ulaşamadık.

Havalandır cnm açık kalsın

B BitterCikilata bitterim sabah siliklesmisti.Ne olabilir ki bu?Chicco sürüyoruz hala.Altini da açık birakicaz biraz bugün.Acaba sudo cream alsak mi ne dersin?Doktorumuzun hala telefonu kapalı ulaşamadık.
Bnce bi kaç gün suyla yıka açık kalsın
Sudocrem Bn kullanıyorum istersen al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…