Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
teşekkür ederim ben de notlarıma ekledim.
hepsinden memnun kaldın sanırım. bakalım şimdiden almayı düşünüyorum almadığım her an her şeyden pişmanım :d

teşekkür ederim ben de notlarıma ekledim.
hepsinden memnun kaldın sanırım. bakalım şimdiden almayı düşünüyorum almadığım her an her şeyden pişmanım :d
Al valla alabileceğin her şeyi al. Memnundum evet mustela da güzeldi. Tek losyonu yüzelliye gördüm bi yerde mustela. Valla bebe büyüdü daha çok gidiyo losyon filan mesela. O yüzden bulabildiğimce ucuza almak istiyorum her şeyi.

aboooo fiyatlar ne olmuş
2 ve 3 numara premium care tanesini 1.82 gibi fiyatlara almıştım daha 2 ay önce.
ben elendim
ay aynen ben de işte. 40 ı çıkana kadar pahalıya kaçabilirim ekstra hassas davranıp ama bebem ele geldikçe biraz daha ucuz ürünlere yönelmek istiyorum.

merve o zaman başlamışken deterjan önerisi de sorayım.

granül sabun kullanmak istemiyorum yani granül katı sabunlardan hiç hoşlanmam bir de çözündü çözünmedi durulandı durulanmadı huzursuz eder beni. yüz temizleyicim bile köpük.
daha cok sıvı ya da toz gibi bi ürün kullanma niyetim var.
leke çıkarıcıda baby me çok iyi diyolla

siveno, green clean baby?, minoris, baby me.

tavsiyelerinize açığım.

Henüz leke çıkarıcı almadım ama almam lazım ben granül kullanıyorum valla. Ben de hiç sıvıcı değilim. Bi de benim makinem ekstra durulama yapıyor da olabilir asla drterjan kokmaz bizim camaşırlar her deterjanı denedim. Granül tozlar basit sabunlar basit trknoloji ve basit kimyasallara ihtiyac var ama sıvılar bana daha işlem gerektirdiği için çok basit gelmiyo.

Incia siveno green clean temiz fiyatına göre karar verebilirsin sıvı için.

Maşallah Eylül kuşa Ben de nasıl olacak tadımları sevecek mi fazlasını isteyecek mi merak ediyorum

teşekkür ediyorum

Baby’s green. Kokusuz ve leke konusunda da iyi. Ekstra leke çıkarıcı baby me kullanıyorum etkili bence de ama çok parfümlü. Eser miktarı bile aşırı kokuyor. Leke çıkarmada(özellikle kaka) tazeyken beyaz sabunla çitileyince hiç leke kalmıyor.

teşekkür ediyorum
annem usulü, inatçı lekelerde kurumadan önce ön bi sabunla çitileme şart galiba

Ben pis pasakli miyim, pinti miyim acaba, bitmedi ne mustela sampuan ne de sebamed losyon.. Du bi yikayayim aksam yavrularimi kopuk kopuk

Green Clean lavanta yağlı kullanıyorum ben. Fena değil
teşekkür ediyorum
annem usulü, inatçı lekelerde kurumadan önce ön bi sabunla çitileme şart galiba
Leke çıkarıcı almadım, almayı düşünmüyorum. İşe yaramıyormuş. Demir damlası ve kaka lekeleri için leke oluşunca kirli sepetine atmadan önce elde sabunla çitiliyorum, çıkıyor

Ben de düşünmüyorum. Ne gerek var gereksiz kimyasal.
Demir ilacı leke yapmıyor galiba bizim. Ağız bezlerinde leke kalmadı. Sidefer kullanıyoruz

Kızlar bebeklerinizin kilosu yazdan etkilendi mi?
Evde tartıyorum tartıyorum hep aynı. Sanki son 1 ayda anca 200-300 gram kilo aldı. Aşırı terliyor acaba ondan mı diye düşündüm. Sık teklif etmeye çalışıyorum normal de emiyor gibi ama tek fark emerken başının sular içinde olması.
Salı aylık kontrolü var. Doktorundaki tartıda kıyafetsiz tartılınca daha net olur ama sizde böyle bir durum oldu mu merak ettim.

Nayn.

Evet dün tam 20 haftalık oldu ve bizimkinin de kilo alması azaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…