Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Havalandırıyoruz da bizim çözümü zor alerji olduğu sürece
Mustela pişik kremi yoğurt gibi sürüyoruz
Mustela bi işe yaramıyor egzama var locoderm var bizde arada çok az sürüyorum bazen de banyo sonrası popoya losyon da sürüyorum linola marka

losyon olarak ne kullanıyorsun?

teşekkür ederim :)
Ben şimdiye dek ikişer kutu sampuan losyon mustelanın bitirdim. Pisik kremi de 3 tüp filan bitirdim galiba sonra bübschene geçtim. Şimdi isye daha yeni iva naturaya geçiyorum. Pişik kremini de bi ara belki denerim ama elimde var.

Pişik kremi 3 tüp iyi gitmiş. Bizim haftalık 1 büyük tüp bitiyor neredeyse.
Mustelaya göre nasıl kullandığın?

B BitterCikilata bitterim sabah siliklesmisti.Ne olabilir ki bu?Chicco sürüyoruz hala.Altini da açık birakicaz biraz bugün.Acaba sudo cream alsak mi ne dersin?Doktorumuzun hala telefonu kapalı ulaşamadık.
Bizimkinde de adı tam konamamış besin alerjisi var. Yediği bir şey de yapmış olabilir. Bizimki havaların birden ısındığı bir zamanda oldu. Belki o da etkiliyordur. Ben de açık bırakıp havalandırıyorum o zamandan beri. Sudocrem hemen düzeltti onu. İnşallah size de yarar

Pişik kremi 3 tüp iyi gitmiş. Bizim haftalık 1 büyük tüp bitiyor neredeyse.
Mustelaya göre nasıl kullandığın?
3 tüp mustrladan sonra bübşene geçtim tee kırklıyken belki. Biraz daha yoğun kıvamı kavanoz kullanımı ben daha çok sevdim. Daha ölçülü abiliyorum elime. Şu ana dek çok memnundum. Bazı yedikleri kızarıklık yapacak gibi bu ara çok da yiyo bi de benimki tadımı aşıyo. Ben de veriyom valla. Iki gündüz yiyesi yok pek gerçi. Bakalım yeterli devzm edecek mi

Ama sudocrem hametan bunlarda sanki petrol türevi kimyasal vardı
Hametan Mavi ambalajlı olan dr vermişti kaka yaparken rahat çıkış olsun diye
Biz korona dönemi çok ağır iğneler kullanmıştık sırtına kadar pişik olmuştu anca bunlar kesti pişiği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…