Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhaba ,

göğüs kalkanı mı almalıyım , gümüş kapak mı ya da ikisini bir mi almalıyımm kullananlar hangiisinden memnunsa söylerse sevinirimm :)))
Gumus kapak bence kesinlikle. 9 ay oldu hala ara ara kullaniyorum (artik isiriyor ). En yuksek ayarlisina gerek yok, ben 200 kusur ayarlik silver nurse marka almistim. Bence gumus kapak hastane cantasinda da olmali

Kızlar bebeğimin popo ve ön bölgesinde kırmızı kırmızı puturler var.Cani yansa ağlar,bağırır ama ağlama yok.Sabah bişey yoktu şimdi bezini değiştirirken gördüm.Pisik mi,isilik mi ne olabilir bu?Doktoruna yarın sorucam şimdi size sorim dedim bilen vardır mutlaka aranızdakirli bezle asla kalmio,iki günde bir yıkıyoruz,kremini mutlaka sürüyoruz.Nasil oldu bu anlamadım.Ne yapmak gerek pisik tecrübesi olan anneler

Sivilce gibi mi

Mantar minasıl olur,nerden kapar ki.Hep evdeyiz ve çok titiz bakıyoruz.Cok moralim bozuldu
Titizlikle alakası yok canım takma kafana. Islak kalmaktan olabilir, yediği biseyden olabilir. Bizimki mesela ishal olmuştu, çok sık kaka yaptığı için oldu. Hemen bezini değiştirdim ama oldu yine de

Titizlikle alakası yok canım takma kafana. Islak kalmaktan olabilir, yediği biseyden olabilir. Bizimki mesela ishal olmuştu, çok sık kaka yaptığı için oldu. Hemen bezini değiştirdim ama oldu yine de
Kuzu bezini sürekli degisiyorum,şerit maviye dönünce bezi degis demek ben hiç bekletmiorum.Ama evet bebeğim çok sık kaka yapiyo.Gunde 4 5 defa bazen daha fazla.Bundan da olabilir mi yani?

Kuzu bezini sürekli degisiyorum,şerit maviye dönünce bezi degis demek ben hiç bekletmiorum.Ama evet bebeğim çok sık kaka yapiyo.Gunde 4 5 defa bazen daha fazla.Bundan da olabilir mi yani?
Valla tıbbi bir dayanağı var mı bilmiyorum ama benim deneyimim görüşüm bu şekilde oldu. Bizimki normalde 3 4 günde bir kaka yapardı, diş çıkarma ve ek gıda eklenince sık ve sıvı yapmaya başladı. Bana sebep bu gibi geldi, çünkü her zamankinden farklı olan tek şey buydu

Daha denemedim gibi yani bi iki kullandım. Ama çok güvendim nedense. Bi ürün ele alınca da güven vermeli ya öyle de oldu. Bi de bi süru amblem bi seyler var onlar hep iyi bi şeylermiş ay simdi anlatamıyom. instada muhendisinoğlu ve annelerinceler sayfaları okeyliyo.
olması sebebiyle benim gönlümü kazandı.
Biz de ya muk ol maaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…