Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Olur mu annemle kaynanama göre bu dünya da bi tek benim çocuğum var
Kimse görmemeli nazar değermiş
Paşa çocuğu, prens çarlsın varisiyiz ya ondan
Sorma sorma bebeyi paylastım ya 23 nisanda profilimde gormussundur instagrama da attik kalici olarak. Esim su fotoyu atmis story neymis nazar degermis bak bi dk.

Sorma sorma bebeyi paylastım ya 23 nisanda profilimde gormussundur instagrama da attik kalici olarak. Esim su fotoyu atmis story neymis nazar degermis bak bi dk. Eki Görüntüle 3055536

Oy maşAllah o parmakları kapatmayı unutmuşsun

Whatsap durumda sadece el paylaşsam arayıp kaldır diyorlar nasıl bir kendini beğenmişlik bunlarda Kİ
Anneme kızın belli damadın belli onlardan noldu ne bekliyorsun diyorum da susuyor

Ben de bir iki dolmusa bindim carşıya gittim annem diyo kızım nazar değer. Ay dedim bi bu var çocuk senin demen gibi

Ben de bir iki dolmusa bindim carşıya gittim annem diyo kızım nazar değer. Ay dedim bi bu var çocuk senin demen gibi

kaynanamın köydeki komşusu, dayısının gelini
kendisinde numaram yok, facebooktan beni buldu aradı
bak canım, cocuklarını paylaşma tamam mı göz var dedi
o paylaştığınıda sil dedi

neye uğradığımı şaşırdım, kaynanam aratmadıysa bende birşey bilmiyorum
wallahi öyle mavi gözlü, sarı , toparlak cocuklarda değil bildiğin normal basit artısı eksisi olmayan cocuklar

Ben gidemiom ki Mervem.Korkuyorum.Su sıralar daha da kotulestim evden ciktigim an kalbim ağzımda atio sanki.Dusup bayilicam, ya da ağlama krizine giricem hissi gelio.Bugun pasaportta ağladım gizli gizli
Ya ben sana gerçekten çok üzülüyorum. Yani bu evden çıkmak o kadar iyilestirici bi şey ki. Sokağa in 5 dk dur geri çık bu bile iyi gelir gerçekten. Ve sen gidemiyorum gidemiyorum dedikçe daha da gideceyeceksin yapma bunu. Sapasağlam olman lazım. Pera'nın çok güçlü annesi olması lazım. Bunu hissetmesi lazım.

Ben gidemiom ki Mervem.Korkuyorum.Su sıralar daha da kotulestim evden ciktigim an kalbim ağzımda atio sanki.Dusup bayilicam, ya da ağlama krizine giricem hissi gelio.Bugun pasaportta ağladım gizli gizli

bana geceleri atak geliyordu, kalp çırpıntısı her an öldüm öleceğim gibi
son 10 günde azaldı inşallah seninde azalır. odak noktamı değiştirmeye başladım

Susar mısın göz var.

merve sorma canım sorma.Bugun hem bu halime ağladım,hem panikten ağladım.Hayatimda hiç böyle bı durumda kalmamıştım.Kizimin keyfini suremiorumaşağı sitenin bahçesine bile inemiorum bebekle.Azalicagina katlanarak arttı.

Sozde gidicem ihmal ediorum.Cocukla bozdum 24 saat bisiler kuruorum kafamda bebekle ilgilikimseye guvenmiorum ne anneme,ne babasına kimseye.Halbuki gözü gibi bakio herkes ama sorun bende işte
Çok enteresan ya. Destek alma isini ne yaptın peki

Sozde gidicem ihmal ediorum.Cocukla bozdum 24 saat bisiler kuruorum kafamda bebekle ilgilikimseye guvenmiorum ne anneme,ne babasına kimseye.Halbuki gözü gibi bakio herkes ama sorun bende işte
Yapma canım yapma böyle. Yani demek kolay ama bi şekilde yapma yani. Bir an önce destek almalısın. Hemen yarına al bi randevu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…