Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Foto nasıl çektirebildiniz mi 😁
Bitterim resmi evde beyaz muslin üzerinde çekip fotoğrafçıya götürdük.Biyometrik pasaport fotoğrafı haline getirdiler.Ama biz ne yazık ki pasaport cikaramioruz.Esim TC vatandasi değil,oturumu da yok.Burda turist statüsünde gorunuo.Cocugun üzerinde hiçbir hukuki hakkı yokmuş.Ama bana da tek başıma hak vermiolar.Esin TC vatandaşı olsun,ya da geçici kimlik alıp çocuğu tanısin ancak o şekilde pasaport çıkarabilirsiniz dediler 😶eşim kimliğini bile cikaramadi Pera'nin ya.3 günlük sezeryanla halimle nüfusa gitmiştim kimlik çıkartmaya 😶

Bitterim resmi evde beyaz muslin üzerinde çekip fotoğrafçıya götürdük.Biyometrik pasaport fotoğrafı haline getirdiler.Ama biz ne yazık ki pasaport cikaramioruz.Esim TC vatandasi değil,oturumu da yok.Burda turist statüsünde gorunuo.Cocugun üzerinde hiçbir hukuki hakkı yokmuş.Ama bana da tek başıma hak vermiolar.Esin TC vatandaşı olsun,ya da geçici kimlik alıp çocuğu tanısin ancak o şekilde pasaport çıkarabilirsiniz dediler 😶eşim kimliğini bile cikaramadi Pera'nin ya.3 günlük sezeryanla halimle nüfusa gitmiştim kimlik çıkartmaya 😶
😬😬😬

Yapma ya iyi fikrimizi resim işi
İnşallah hallolur cnm 🤗

Geçmiş olsun. Bis otobüsle gitcess ehe 🥲

emzirme önlüğü - alt değiştirme örtüsü - bez
gerisi kolay geçer inşallah. mama aldım yanıma
yolculuk ve 1 haftalık eğitim süremde 4 kere yaptım 2 si çöp oldu gerisi for ever memeeee

emzirme önlüğü - alt değiştirme örtüsü - bez
gerisi kolay geçer inşallah. mama aldım yanıma
yolculuk ve 1 haftalık eğitim süremde 4 kere yaptım 2 si çöp oldu gerisi for ever memeeee
Onlar okey canııım. Bende tutabildiğim kadar memede tutacam niyetindeyim bakalım nasip.

Süpersin ya
Valla bn o kadar gitmem bakalım yazın tatile uçakla gitmeyi düşünüyoruz o nasıl olur 🤣🤣🤣

Hiç aklımda yoktu bi an da oldu, gideceğim saate kadar 10 kere gitmeyelim yapamam dedim eşime yaparsın edersinle Ankaradan Antalya’ya tek nefeste gidip geldim 😃
Eğitim ayağına her boşlukta oğullarımla tatil keyfi yaptık, bu sene uzak tatil yapmam artık
Yakın bi kaplıca havuzlu bir yer belki 😅

X