Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya haklık bi durum yokki kayınpederin hesaptan bi de eşimin hesaptan aldık kendim farklı üyelikler açmadım abime sordum üye değilse olsun ondan da alıcam
Aaa yazık etme puanlara ya

Senin stoklar nasıl ki?
Ya bak mesela fiyatlara baktım Amazon’dan 40 TL kuponlu alınca premiumcare ler cok cok daha ucuza geliyor.
Ebebekte Aktif bebeklerin fiyatlarını not almıştım. bi kaç gün önceki kampanya diye koydukları fiyatların aynısını koymuşlar yine.

Of Amazon koduyla birim fiyatlar daha uyguna geliyor ama ben böyle giderse e bebekte piyasadan Daha ucuz bi şeyler bulup kullanamıcam bu kuponu

Benim eşimin tuhaflığı. Geçen kasiyer kız oyuncağın etiketini yanlış okumuş. Ben de bu kadar uygun olamaz bence hatalı dedim. Baktım internetten cidden hatalıymış. Aldığımız şube de kardeşimin evinin orada bize yakın değil. Kardeşim gidip ödeyene kadar başımızın etini yedi. Çocuğa bir şey olur, haram oyuncakla mı oynatalım falan
Valla baya yazık oldu puanlara. 143 puancıkmışım. 1 tane yükledim galiba.

İşte yazdığım gibi premium care hepsi. 2 deyim.
300 2 numara-bunları kullanamayacağım küçük geliyor artık
450 3 numara
504 4 numara

Ben de şimdi ebebekten 24 üne kadar olan hediye çeki ile aldım ama amazon daha uygun bence de

Demek ki herkes indirim bekliyormuş güle güle kullanın

-Sunshine aktif bebek stoklama bence. Hiç kullanmadım ama iyi değildi yorumlar. Onu stoklayacağına molfix, goon alır denersin anlık
senin stoklar cok iyiymiş yalnız
aktif bebek almayacağım sanırım gerçekten.
1 numara hiç kullanmadınız mı ?
2 numara bu zamana kadar kaç adet gitti
ben de 4 te goona geçerim muhtemelen

3 rahat bitirirsin
4 den iki koli al sonra her indirimde bakarsın duruma

3 rahat bitirirsin
4 den iki koli al sonra her indirimde bakarsın duruma
konudan bağımsız ama, her sabah odanın videosunu çekeyim bittere göndereyim diyorum ya çamaşır asılmış oluyor(daha odasını kullanmadığı için oraya asmaya devam) ya bebeğim yapışık oluyor ya da hava kapalı oluyor. İlla bir şeyler çıkıyor.
Bu sabah da çekeyim hemen dedim, çamaşırlar asılmış

merve acilen sling, kanguru manguru bir şey almam lazım. Kamburum çıkacak Bakıcı da çözüm olmadı yine yoruluyorum İşe de başlayacağım bir çözüm lazım bana.
Evde ergobaby kullanılır mı? Denedin mi terletiyor mu?

Ben sürekli kullanıyorum evde dışarda. Onsuz taşıyamıyom. Kac kilo beben?

Ben sürekli kullanıyorum evde dışarda. Onsuz taşıyamıyom. Kac kilo beben?
Bugün randevumuz var net öğrenirim ama geçen Perşembe 5860tı. Max 6 olmuştur
Senin de 7 li bir şey miydi? Bel fıtığım var hortlatmam değil mi

Bugün randevumuz var net öğrenirim ama geçen Perşembe 5860tı. Max 6 olmuştur
Senin de 7 li bir şey miydi? Bel fıtığım var hortlatmam değil mi
Hortlatabilirsin tabi ki. Ama hortlayacaksa her şekilde hortlayacak bari kollar sağlam kalsın. Bi de bi sure sonra bebenin haşatı cıkıyo ya en azından onda daha rahat sıkışmadsn oturuyo. 7-18 yazıyo üzerinde ben de 6.700 filan iken denemelere başladım evde. Sonradan muhtemelen 7yi geçtiği tarihlerde dışarda da kullanmaya başladım. Evde iyi şu an ama dışarda terliyorum tabi. Sen de kanguru al istersen sling daha terletir gibi geliyo bana bilemiyorum onu.

Hahaaaa
Çocuğun odasını çamaşır odası yapmış

7 kiloyu bekleyemem ya. Yenidoğan aparatlı olanlardan alayım?
Hayır omuzda taşımaya ben de bayılıyorum ama dediğin gibi kollarım yoruldu. Kamburum çıkacak kalacağım öyle en son
Saatlerdir modumuz ektedir.

Yeni doğan aparatlı şu var ne dersin?

Eklentiler

• 470F8517-7A85-4BF2-81EB-5CB7A9DA4D21.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 74
Bu başka marka beybisi seninki yenigodan aparatına da siğmaz bence bence al gitsin bi kiloyla cok farkerme bnece.

Hahaaaa
Çocuğun odasını çamaşır odası yapmış
Valla ben yapmadım Orada asıp diğer odada ütü yapıyor diye öyle kullanıyor sanırım bilmiyorum
Şimdi çamaşırlar toplanmış fotoğraf almaya çalıştım hızlıca. Çamaşırlık da kanıt niteliğinde
Bizim odamız küçük. Geniş odada çok daha iyi olur. Ama bu şekilde de uzun bir süre götürür inşallah. Bir de gardrop içi çok kullanışlı. Henüz almayanlara tavsiye ederim.
Siz de kullanmaya başlamadınız yatağını değil mi?

Eklentiler

• 2233EB3A-F99A-4896-BA01-584C8BBCA6A0.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 71
  • 35E0DC02-CAB1-4382-A29B-D6325AFCCB8B.jpeg
    121,8 KB · Görüntüleme: 58
  • 9330EBA0-61D3-4B74-974F-6E531AB12BD7.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 70
Yine bu topikte yine ansızın kalbimden vuruldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…