Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
En ağlama garantili;
Nil - Benden sana 🥰

Link eklemedim sen tıklama şimdi duygusal moddayken😂

Cinsiyeti netleşti mi kuzucuğun?
Hemen açtım ki çok severim 🥰🥲
Kızım olacak rabbim nasip ederse. Doktorumuz 2 dir kız demişti. Yarın bi daha kontrolüm var iyice netleşir herhalde 🥰

Aslında gözleri açık uyuyordum ben😂 kendime yeni geldim valla.

Bugün bir de rota ve menenjit aşısı olacağız. Rotaya o anda karar vereceğim gerçi ama Cuma saati dua bekliyorum 🥰 Hep beraber birbirimizd güç kuvvet duası gönderelim😂😂
Senin alerjilo degil mi ki. Onerdi rota

Valla ben yapmadım 😂😂 Orada asıp diğer odada ütü yapıyor diye öyle kullanıyor sanırım bilmiyorum 😂
Şimdi çamaşırlar toplanmış fotoğraf almaya çalıştım hızlıca. Çamaşırlık da kanıt niteliğinde😂😂
Bizim odamız küçük. Geniş odada çok daha iyi olur. Ama bu şekilde de uzun bir süre götürür inşallah. Bir de gardrop içi çok kullanışlı. Henüz almayanlara tavsiye ederim.
Siz de kullanmaya başlamadınız yatağını değil mi?
Yan çatılı almşsın güle güle eskitsin zıplasın hoplasın
Ledlerde çok yakışmış 😍 ayrı aldın demi bn gibi 😬
Bizimde şuan bebişin ütülenecekleri yatağında 🤣🤣🤣🤣
Yatağı kullanmadık henüz arada oynuyoruz yatakta 😂

Senin alerjilo degil mi ki. Onerdi rota
Evet alerjisi var:KK43: Hem de baya zorluyor. Ama hem alerji doktoru hem kendi doktoru yaptıralım taraftarı. Ben emin değilim. Eşim yaptırmayalım diyor.
Anneannem sahurdan sonra istihareye yattı ne gördüğünü unutmuş😂
Orada artık duruma bakalım diyorum.

Doktoru 10 gün kontrollü bir sıkıntılı süreç geçiririz diyor. Ooon gün! Dayanabilir miyim bilmiyorum:KK43: rota kapsa da en fazla o kadar sürüyor sanki. Ama hastanelik falan olursa vicdan azabı çekerim. O yüzden inşallah hayırlı olan olur diyorum

Yan çatılı almşsın güle güle eskitsin zıplasın hoplasın
Ledlerde çok yakışmış 😍 ayrı aldın demi bn gibi 😬
Bizimde şuan bebişin ütülenecekleri yatağında 🤣🤣🤣🤣
Yatağı kullanmadık henüz arada oynuyoruz yatakta 😂
Al işte bir yerden çamaşırlara hizmet ediyorlar😂😂
Amiiin inşallah. Senin kuzucukta güle güle eskitsin. Yanlarına yatıp bol masallar hikayeler anlattığımız-okuduğumuz günlerimiz olsun🥰

Ledleri ayrı aldım. Trendyoldan. İleride gece lambası ihtiyacı olmaz dedim.
Senin de aynı yataktı zaten değil mi? Bir tek beyazdı onu hatırlıyorum

Valla ben yapmadım 😂😂 Orada asıp diğer odada ütü yapıyor diye öyle kullanıyor sanırım bilmiyorum 😂
Şimdi çamaşırlar toplanmış fotoğraf almaya çalıştım hızlıca. Çamaşırlık da kanıt niteliğinde😂😂
Bizim odamız küçük. Geniş odada çok daha iyi olur. Ama bu şekilde de uzun bir süre götürür inşallah. Bir de gardrop içi çok kullanışlı. Henüz almayanlara tavsiye ederim.
Siz de kullanmaya başlamadınız yatağını değil mi?
Masasını taburesini bn görmedim orda çok tatlı yaaaaa😍😍😍😍
Sana satmayan yerden almadın demi 🤣🤣🤣🙈

Evet alerjisi var:KK43: Hem de baya zorluyor. Ama hem alerji doktoru hem kendi doktoru yaptıralım taraftarı. Ben emin değilim. Eşim yaptırmayalım diyor.
Anneannem sahurdan sonra istihareye yattı ne gördüğünü unutmuş😂
Orada artık duruma bakalım diyorum.

Doktoru 10 gün kontrollü bir sıkıntılı süreç geçiririz diyor. Ooon gün! Dayanabilir miyim bilmiyorum:KK43: rota kapsa da en fazla o kadar sürüyor sanki. Ama hastanelik falan olursa vicdan azabı çekerim. O yüzden inşallah hayırlı olan olur diyorum
Kafan daha da bulansın tatlicincap tatlicincap de müsaitse yorum yapsın. 🤣 O da alerjili ana.

Al işte bir yerden çamaşırlara hizmet ediyorlar😂😂
Amiiin inşallah. Senin kuzucukta güle güle eskitsin. Yanlarına yatıp bol masallar hikayeler anlattığımız-okuduğumuz günlerimiz olsun🥰

Ledleri ayrı aldım. Trendyoldan. İleride gece lambası ihtiyacı olmaz dedim.
Senin de aynı yataktı zaten değil mi? Bir tek beyazdı onu hatırlıyorum
Amin cnm bnm inşallah 🥰
Evet cnm beyaz pembiş örtülü
Bnde Trendyoldsn aldım LED’leri LED’ler ayrı bi hava katıyor 😍
Odası olan bnce alsın çok güzel
Bnm oğlan ilk geldiğinde 1 hafta yattı 🤣🤣🤣

Masasını taburesini bn görmedim orda çok tatlı yaaaaa😍😍😍😍
Sana satmayan yerden almadın demi 🤣🤣🤣🙈
😂😂Yok yok en sonunda evimize yakın bir mağazasından alabildik tam tarihinde getirdi hem de🥰
O taburesinin içi oyuncan da alıyor. İpi var sürükleniyor tekerlekli🥰 ekledim bak. Bol bol çeker sürükler inşallah😂😂

Eklentiler

• EFF3B4B8-0BB0-4D4A-9D11-EE9FEAFC0A05.png
    EFF3B4B8-0BB0-4D4A-9D11-EE9FEAFC0A05.png
    208,6 KB · Görüntüleme: 48
Amin cnm bnm inşallah 🥰
Evet cnm beyaz pembiş örtülü
Bnde Trendyoldsn aldım LED’leri LED’ler ayrı bi hava katıyor 😍
Odası olan bnce alsın çok güzel
Bnm oğlan ilk geldiğinde 1 hafta yattı 🤣🤣🤣
Abisi deneme yapmış kardeşi için onaylamış😂😂
pembe de pek tatlı duruyordu🥰 beyazlı pembeli led vardı mağazada da.

Bence de. Şifonyeri falan da çok kullanışlı. Ölçüp odayı parçaları bile alınır.

Ben şimdi şifonyerinin üzerine raf falan istiyorum ama bulamadım kafama göre bir şey. Çok bakmadım da ama orayı toparlayacak bir şeye ihtiyacım var

X