Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Uygulamada puan birikiyor günlük girişlerde 3 puan kazanıyorsunuz. Harcamanız kadar da puan veriyor. Belli Puanlar karşılığında da bebek bezi hediyesi filan oluyor alabiliyorsunuz. Reklam izleyerek anket doldurarak da puan kazanabiliyorsunuz.
Ben de açıkçası yanında goon almayı düşünüyorum.
Üstelik Merve geçen gün prima aktif bebek külot bez denedi geceden sabaha ve taşma yaptı 🤣 4 numaraydı sanırım.
Yes 4tü

Uygulamaya yükleyince nasıl bir avantaj oluyor bu güne kadar aldığım kutu kutu premium çareler için üzüleyim mi gelecekte alacaklarım için sevineyim mi 😄 geceleri hala premium care kullanıyorum ama merve aklıma goo.n yerleştirdi kesin alıp deneyeceğim inş pişik yapmaz, sızdırmaz. Özellikle de külot bez şart çocuk 5-6 aydan sonra kaçıyor beslenmek istemiyor.

Ben gündüzü ucuz kurtarayım diye bio natural kullanıyorum (hoş artık asla ucuz değil) sızmayan kakası olmadı 🤣 prima geceden sabaha pembe yapmazken bio natural 4 saati aşarsa pişikleşme başlıyor. Bepantenime weledama kuvvet. O yüzden değiştiriyorum. Goo.n külot bezini deneyeceğim inşallah iyi gelsin de ona geçelim.
Goon goon goon dırıdıttıt goon goon goon.
Burda kendi kendime reklam cıngılı bile uydurdum 🤣

Uygulamada puan birikiyor günlük girişlerde 3 puan kazanıyorsunuz. Harcamanız kadar da puan veriyor. Belli Puanlar karşılığında da bebek bezi hediyesi filan oluyor alabiliyorsunuz. Reklam izleyerek anket doldurarak da puan kazanabiliyorsunuz.
Ben de açıkçası yanında goon almayı düşünüyorum.
Üstelik Merve geçen gün prima aktif bebek külot bez denedi geceden sabaha ve taşma yaptı 🤣 4 numaraydı sanırım.

Bu arada primaya 30 güne kadarki fişleri faturaları ekleyebilirsiniz
😄 ay o pintiler bedava tüy göndermezler zaten. Zam gelmese o da yeter

Eklentiler

• 3E675F94-D20C-4465-84C8-918F309CD19E.png
    3E675F94-D20C-4465-84C8-918F309CD19E.png
    338,2 KB · Görüntüleme: 32
😂deneyecegim 👍

marketten idareten alınır zaten çünkü tanesi 3 liraya geliyor 😡bakayim tesekkur ederim

tam da termos bakıp stanleye o kadar verilir mi derken 😍

Bim e geliyor pahalı ama onu mu alsam derken
Kocam dwcotlan sporcu mağazası yamuk olmaz
Ordan alalım dedi, bunu aldık valla epey saat kaynar şekilde o su durdu benden on puan 😎😍

merve merve acil birşey soracağım dolapta momfort yenidoğan aparatı buldumda ergobaby kanguraya uygun mu bu biliyor musunnn

Bi de böyle bi çekilişi var öyle deme 😂
Onca doğum ve sonrası alışveriş yaptım bir sürü kupon oldu Ebebek çekilişine girdim, bana boş kutu bile çıkmadı prima çıkmasından umudum yok 😄 ama ne güzel olur çıksa. Bi de çıkarmış, aynı gün benim oğlan çiş kaka söylemeye başlarmış 😄

Senin güncel stok durumun nedir 😅

1 aktif bebek 144 lü tanesi 1.186
2 premiumcare 120 li tanesi 1.84
3 premiumcare 144 lü tanesi 1.88 oldu
var şu an bende.

Bebelerin tuvalet eğitimi erkene çekilmeli 😬

Ben 3 Farklı hesaptan satın aldım Amazon’dan. Faturaları da ekledim Primanın uygulamasına. Kargo adresi benim adıma olmasına rağmen fatura isimleri farklıydı onu da PDF düzenleyiciden değiştirdim 😬😬😬 sorun olmadı
Vay anasını hiç aklıma gelmezdi bu tarz bir şey yapmak 😀
Aklımda bulunsun benimde 😂
Stoklar sağlam yaa
Ama elime imkan geçtikçe 5 ve 6 ya ekleme yapacağım. Tabi bir müddet buna bütçem el vermeyecek gibi görünüyor 😔
▫️1 no: 140 adet
▫️2 no: 240 adet
▫️3 no: 288 adet
▫️4 no: 252 adet
▫️5 no:25 adet (uygulamadan aldım)
Dur len daha ben 5 qlmqdım 🤣
Ben primanın uygulamasından hediye olarak aldım 25lisi beleşe geldi 😀
Uygulamaya yükleyince nasıl bir avantaj oluyor bu güne kadar aldığım kutu kutu premium çareler için üzüleyim mi gelecekte alacaklarım için sevineyim mi 😄 geceleri hala premium care kullanıyorum ama merve aklıma goo.n yerleştirdi kesin alıp deneyeceğim inş pişik yapmaz, sızdırmaz. Özellikle de külot bez şart çocuk 5-6 aydan sonra kaçıyor beslenmek istemiyor.

Ben gündüzü ucuz kurtarayım diye bio natural kullanıyorum (hoş artık asla ucuz değil) sızmayan kakası olmadı 🤣 prima geceden sabaha pembe yapmazken bio natural 4 saati aşarsa pişikleşme başlıyor. Bepantenime weledama kuvvet. O yüzden değiştiriyorum. Goo.n külot bezini deneyeceğim inşallah iyi gelsin de ona geçelim.
Bende 5 ve 6 numarada uygun denk getirirsem birer paket külot bez alacağım

Son düzenleme:
Bugün depoya inip baktım. Neyden ne kadar var bileyim. Ona göre eklemeye yapayım diye tek tek yazdım.

MaşaAllah:nazar: Stoklar sağlam kızlar bende 😂

BEZ STOĞU
PRİMA PREMİUM CARE
SLEEPY
▫️1 no: 42 adet ( ekstra yarım paket daha var)

ALT AÇMA BEZİ (250 adet)
▫️E BEBEK: 40’lı 4 paket
▫️BİM: 10’lu 6 paket
▫️ŞOK: 10’lu 3 paket

ISLAK MENDİL: (101 adet)
▫️Prima Aqua Pure: 45 paket
▫️Prima Coconat 6 paket
▫️Prima Sensitive: 15 paket
▫️Sleepy Yenidoğan 23 paket
▫️Unibaby Yenidoğan: 12 paket

4 kutu sıvı bebek deterjanı
4 kutu granül toz deterjan var

Bugün depoya inip baktım. Neyden ne kadar var bileyim. Ona göre eklemeye yapayım diye tek tek yazdım.

BEZ STOĞU
PRİMA PREMİUM CARE
SLEEPY

ALT AÇMA BEZİ (250 adet)

▫️Prima Coconat 6 paket

Maşallah maşallah :KK57::KK57:

BEZ STOĞU
PRİMA PREMİUM CARE
SLEEPY

ALT AÇMA BEZİ (250 adet)

▫️Prima Coconat 6 paket

Ve çaaat prima pişik yapar 🤪🤪

Oyyy ek gıda için 6. Ay dimi. Yahu anası yeter elbet sütün sen doğurdun onu vücudun yetecek sütü elbet üretir bence ☺️
Hem alerjisi var filan diyorsun normal bi bebeğe göre ekstra huzursuz olması da normaldir belki.

Annemle de konuştum 😅
Eşime diyor ki sonra bu çocuğu da vermez elime, baktırmaz bana diye şikayet ediyo 🤣dedim sen yemeğimizi yap torununu sev ben arada uyuyabileym yeter gerisini ben hallederm 💪🏻💪🏻🤣

Amazon’da cok güzel kampanya var 150 tl üzerine 40 TL indirim kuponlu. İdareten marketten ufak paket alıp Amazon’dan sipariş verebilirsiniz. Ben dün akşam üstü sipariş verdim bugün teslim edilecek.
Amazon kuponu bende görünmedi, neden olabilir?

Vay anasını hiç aklıma gelmezdi bu tarz bir şey yapmak 😀
Aklımda bulunsun benimde 😂
Stoklar sağlam yaa
Ama elime imkan geçtikçe 5 ve 6 ya ekleme yapacağım. Tabi bir müddet buna bütçem el vermeyecek gibi görünüyor 😔

Ben primanın uygulamasından hediye olarak aldım 25lisi beleşe geldi 😀

Bende 5 ve 6 numarada uygun denk getirirsem birer paket külot bez alacağım
Ufff :KK36:
Amazon kuponu bende görünmedi, neden olabilir?
BAHAR40 kupon kodu. Mobil uygulamadan girince geçerli oluyor. Min 150 tl sepetin olması lazım.

:rolleyes: 350 hediye çekim var ayyyyy

Senin güncel stok durumun nedir 😅

1 aktif bebek 144 lü tanesi 1.186
2 premiumcare 120 li tanesi 1.84
3 premiumcare 144 lü tanesi 1.88 oldu
var şu an bende.

Bebelerin tuvalet eğitimi erkene çekilmeli 😬

Ben 3 Farklı hesaptan satın aldım Amazon’dan. Faturaları da ekledim Primanın uygulamasına. Kargo adresi benim adıma olmasına rağmen fatura isimleri farklıydı onu da PDF düzenleyiciden değiştirdim 😬😬😬 sorun olmadı
Ben şöyle farklı hesaplardan üyelikle indirim alsam eşim o bezleri hayatta taktırmaz😂😂 Hak olur etik deği falan filan bir sürü laf eder. Ama annemi üye yapıp onun kartıyla bez aldırayım bari😂😂
Bir de ben alıp alıp uygulamaya yüklemiyorum. Amazondan alıyorum genelde. Onun da faturası telefondan çıkmıyor diye kalıyor. Senin emeğini görünce utandım 😂

X