Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hee daha olcak
Al al Bnde 5-6 alırım
Biz şimdi 2 kullanıyoruz. Yola çıkarken yarım paket almıştım. Günde 7-8 kullanıyoruz normalde. Bebeğimin şansa sürekli kaka yapası tuttu Ben de önlem amaçlı 1 paket alayım dedim. Evde 300’e yakın 2 numara var. 432 tane de 3 numara var. 3 nasılsa 10’kiloya kadar kalanı ileride kullanırım az büyük çok sorun olmaz diye 3 numara aldım.
Ve 3 gayet rahat oldu. Sanırım 2 yi biraz abartmışım 8 kilo yazıyor ama daha erken 3 e geçmek isteyebilirim

Burda çok yazdım 1 almayın 2 de çok almayın
Biz 10 kg değiliz 4e geçtik

4 no 126x2
Gece külot bezi 25
Külot bez premium 44 lü var elimde
2-3 gün oldu 4 başlayalı

5 no dan 108 var 1 koli daha alırım
Gece külot bez 22 adet var
Bitter normal 4ü bağlayınca bana bi atar mısın özelden senin için sorun olmayacaksa. Benim noydan 3 küçülmek üzere ama enden hala zamanı var gibi bi tık genis bi kalıp goon.
Çok da büyük takmayın diyolar ya çarpıklık filan olmasın diye.

Atarım yarın
3 çizgi yapmaya başlamıştı hafiften bu sefer çok iz olmadan geçtim 40 çıktığından beri 3 nodayım

Yeter ya daha 2 alma. 240a daha al dememisimdir ben
O zaman 3 den alırım o daha çok gidiyor sanırım 200ye yakın 3 var 4 hiç almadım zaten dedim doğduktan sonra duruma göre 4e başlarım. Siz dediniz derken genel anlamda söyledim kızlardan birisi demişti ama kimdi hatırlamıyorum

200 adetten çok alma hic bi numarayı duruma göre takviye al tam sayıyı tutturamazsın bi de belki sen de az bez değistiririrsin ya da bebe birden kilo alır. Ben çok değistiriyorum dursa durur pişik de olmaz ama içime sinmiyo.

sempatik_kiz bezlere indirim geliyormuş eksik stoğun kaldıysa hazır ol
Hani nerde

İndirim ve stok deyince aklıma geliyor ne yapayım
Stok deyince her topikte milletin aklına ben geliyorum
Atarım yarın
3 çizgi yapmaya başlamıştı hafiften bu sefer çok iz olmadan geçtim 40 çıktığından beri 3 nodayım
Ne çabuk geçmişsin yaaa
1’den 140
2den 240 vardı
Elimde patlamasa bari

Tamam teşekkür ederim Merve artık bez stoğu yapmam 1 numaradan da var zaten doğduktan sonra duruma göre alırım bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…