Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Anneler, bebeğinize jimnastik halisi, aktivite halisi,oyuncaklı oyun halisi gibi bir şey aldınız mi, öneri arıyorum 😊
Benim kızım sevmedi aslında çok güzel hem oyuncaklı,hem müzikli ve telefona bağlayarak istediğin şarkıyı acabiliyorsun ışıklı rengarenk ışıklar var her renkten ancak bebeğim çok memnun olmadı bekli önümüzdeki aylarda sever . Ve diğer halıların altına nazaran kalın .
Chicco Renkli Egzersiz Oyuncağı & Aktivite Halısı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bizimki bu

İki gündür burayı okuyorum sayenizde çok şey öğrendim kızlar yeni bir alfabe öğreniyor gibiyim 😅 bir yandan sizin beğendiklerinizi favoriliyorum bir yandan bu savaşçı kadınlar gibi çocuk bakabilir miyim ne çok şey biliyorlar ne çok ayrıntı var diyorum çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler çok yardımci en baştan vaktim oldukça okuyacağım bende

İki gündür burayı okuyorum sayenizde çok şey öğrendim kızlar yeni bir alfabe öğreniyor gibiyim 😅 bir yandan sizin beğendiklerinizi favoriliyorum bir yandan bu savaşçı kadınlar gibi çocuk bakabilir miyim ne çok şey biliyorlar ne çok ayrıntı var diyorum çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler çok yardımci en baştan vaktim oldukça okuyacağım bende
Mutlaka baştan oku. Herkes ciddi ciddi her anını yazdı 🥲

Bende de fiaher price yukardakinin aynı modeli var. Acayip kafam rahatladı aldıktan sonra. bebeğim 3 ayını bitirmek üzere. İlk başlarda çok durmadı içinde ama şimdi bıraksam bir saat de oynar. Müziğe vurmayı seviyor oyuncaklar çıngıraklı sürekli elini atıyor.benimki de aşırı kucakçı, Yemek yapabilecek zaman buluyorum öyle söylim 😀 bi de ben dolapçıyım 😀 uygulamadan 2.el aldım çok temizdi 125 e aldım 😀

Benim kızım sevmedi aslında çok güzel hem oyuncaklı,hem müzikli ve telefona bağlayarak istediğin şarkıyı acabiliyorsun ışıklı rengarenk ışıklar var her renkten ancak bebeğim çok memnun olmadı bekli önümüzdeki aylarda sever . Ve diğer halıların altına nazaran kalın .
Chicco Renkli Egzersiz Oyuncağı & Aktivite Halısı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bizimki bu
ayy inşallah benimki sever ya, değil yemek yapmaya evde tek olunca wc gitmeye vakit olmuyor, biz birde memede uyuyup yerimize yatınca uyananlardanız, rehin alınıyorum yani 🙈 ama yinede çok şükür, Allah isteyen herkese nasip etsin

ben lcw de aldım, beyaz dantelli gayet güzeldi ama kullandım mı hayır :KK70:
Artık özel biyere gidersem kullanırım , ya da satarım bilemedim şimdi

https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/kadin/Pijama-Takim/5632076/2349582? bunu uzun kollusu tabi ben aralıkta 110 tl ye almıştım

hastanede geceliği kullandım rahat etmek için, ilk cocuktada da gecelik giymiştim
evde de lcw nin geniş eşofman takımları vardı onlardan alıp kullandım
Bende kullanamam ya dantelli falan şöyle düz sade spor bir model bulmam lazım

Maşallah de kuzum nazar degmesin.Ne güzel ya.Bizde görüş alanı hiç olmuo gofretcim.Ben ne yazık ki takintilarimla bogustugum için çocuğu çadırın içine tikilmis gibi çıkarıyorum dışarı.Komple heryerini kapatiorum pusetin.Disariyi hiç gormuo.Ara sıra açıyorum izlesin biraz diye.O zamanlar izlio merakla.Ama uzun süre açık tutmuorum hemen tekrar kapatiorum.Yarin e bebekten puset için yagmurluk bakicaz.Hem toz kir gelmez yüzüne hem de dışarıyı izler dedim.Siz nerelere gidiosunuz,kaç saat dışarda kaliosunuz canım?Biz de öyle olabilir miyiz zamanla?Çok korkuyorum bebekle dışarı çıkmaya.
Bende cesaret edemedim henüz inşallah arabasını sever. Havalar ısınınca denerim artık o da mayıs olur 😁

X