Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bizimki de kış bebeği olacağı için
bu puset örtüsünü aldım içi müslim bez kalitesini beğendim, trendyoldan kuponlar ile 130 TL geldi.

Eklentiler

• FF675886-E56C-46AD-9B0F-549694900F1F.jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 80
  • ABBB5A26-B6F1-41C1-98FC-0FB55848DC4A.jpeg
    192,1 KB · Görüntüleme: 75
Suni sancı dedikleri kadar zor mu?
4 cm den sonra neden suni sancı verdiler ki? Çok korkuyorum suni sancıdan(

Teşekkür ederim canım benimki şuan normal göründüğü için doğuma kadar devam dedi doktorlar ama çoğu birakiyomus 36 dan sonra
36 dan sonra sadece coraspirin bıraktırılıyor aslında. Bana hep iğneyi doğumdan 1 ay sonrasına kadar kullanacağım söylendi.

Bir şey olmaz. Aniden doğuma da girenler var bırakamadan. Hiç korkma.

Coraspirin 35+0 da bırakmış mıydın? İğne devam demişler miydi sana da

Hapı 32+0da bıraktım. Iğne doğumdan sonra 10 gün daha vurdum.

Teşekkür ederim canım doğum sonrası için birşey demediler şuanda doğuma kadar devam dediler sadecr

Ebebekte bebek bakım ürünleri indirimde.

Vücut losyonu bir de biberon temizleyici alacağım.

Vücut losyonu olarak;

mustela hydra bebe vücut losyonu kullanıp memnun olan var mı? Yorumlara köpürüyor yazan var.

Bir de bübchen nemlendirici süt var.

Bunlardan memnun kalan var mı?

Avokadolu mustela var bende. Çok soyulması var bebenin. Bi hayli topladı.

Suni sancı dedikleri kadar zor mu?
4 cm den sonra neden suni sancı verdiler ki? Çok korkuyorum suni sancıdan(
suni sancı şöyle diyim nst de sancılar pik şeklinde ya 100e vuran pik bittiği an yeni pik oluşuyor
ama doğumu inanılmaz hızlandırıyor
ben devlette doğum yaptım o sebeple bana sorulmadı özelde olsaydı açıkcası kendiliğinden devam edecek şekilde devam edilirdi belki ama suni sayesinde 1saat 45 dk sonra bebeğim doğdu. ben şu anda suniden değil ıkınma aşamasından ve kesiden korkuyorum beni o zorlamıştı mesela. hiç korkmayı bebek bir şekilde çıkıyor o an geçiyor bir şekilde sonrası bebekle uğraşmaca
Kızlar benim aniden suyum geldi şuan hastanedeyim dua edin benim için sağ saglim kavuşalım
ayyy darısı başıma 37+2 ne yaptınız acaba doğdu mu bebiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…