Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Allah yardımcın olsun papatya 🙏🏻
Arkadaşlar, annem dedi ki elektrikli süt sağma makinaları gögüsleri sarkıtıyormuş. Çok güçlü çekiyorlarmış.
Doğru mu?
Sarkacağı varsa bebe emince de sarkıyor ki bebe daha kuvvetli çekim yapıyor
Biraz genetik oluyor sarkma

İyiyim çok şükür sen nasılsın 🥰
Hem zor hem kolay 😂korkutmayayım seni gaz yoruyor huzursuzluğu oluyor sabrını veriyor Allah ☺️
Bende doğumu bekliyorum canım. Yeni yıldan önce alırım dedi doktor. Bakalım sağlıkla doğsun da.
Gündüzlü bakıcı arayışındayım ama gelenler çok tuhaftı. “Eşinle baş başa kalmayız diyen mi dersin, kendi çocuğumu bırakacak yerim yok onu da getiririm diyen mi dersin”
Allah yardımcımız olsun bittercim. 🙏🏻 Sana da kolay gelsin. 😘

Bende doğumu bekliyorum canım. Yeni yıldan önce alırım dedi doktor. Bakalım sağlıkla doğsun da.
Gündüzlü bakıcı arayışındayım ama gelenler çok tuhaftı. “Eşinle baş başa kalmayız diyen mi dersin, kendi çocuğumu bırakacak yerim yok onu da getiririm diyen mi dersin”
Allah yardımcımız olsun bittercim. 🙏🏻 Sana da kolay gelsin. 😘
Saol canım Amin
İnşallah gönlüne göre bulursun ☺️
Sağlıkla gelsin prenses

Ben dünya para verip Braun kulaktan Ateş ölçer aldım.Doktorlar da kulaktan olcuomus diye.Ama kullanımı zor.Bebek kıpır kıpır olcturmuo ki.
Bende niye atesolcer koleksiyonu var!! Ondan iste :)) Minikken emzik olani ya da makat olani en hizlisi, sonra sirayla temassiz, kulaktan ve kocaman olunca ancak koltukalti (kulak ve koltukalti icin en az 2-2.5 yasinda imis ki kizim, durumunu anlatip rizasini istiyordum, direnmiyordu)

2 gün gelmedim cok sayfa birikmiş, yüzeysel okudum
Rabbim son günlerimizi hayırlı geçirmeyi nasip etsin inşallah.
2 gündür deli gibi de yiyorum bakalım nasıl kısabileceğim :/

5 dakika uzanmaya gelmiyor hemen kemiklerim kitleniyor, bi çözüm bulamadım buna
dr her şey yolunda dediği için de cok takmıyorum.

uyku deseniz 1 saat bile derin uyuyamıyorum , öğlen çok uykum geliyor eğer o an uyursam derin uyuyorum
ama o zaman da projeler kalıyor, hayırlısı inşallah.

Bebemin kapı süsü de geldiğine göre artık doğurabilirim 👻
Merhaba arkadaşlar nasipse yarın sezeryen olacağım dualarınızı bekliorum😌😊
Allah kolaylıklar versin. Sağlıkla kavuştursun. Darısı başımıza. 🙏🏻

Eklentiler

• 93A9555C-CE67-45E6-800A-CB47603F3CAA.jpeg
    93A9555C-CE67-45E6-800A-CB47603F3CAA.jpeg
    151,8 KB · Görüntüleme: 87
X