Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
1 saate arycam canim, kahvalti ediyoruz, bir yandan hazırlanıyorum ama bence de geliyor
Kuz bu ne rahatlık Allah seni ılık duş alsaydın arama koşşşş sağlıkla gelsin
Bişi yemeseydin genelde doğum sabahı yenilmez ama bilemedim gerçi normal doğumdu demi bişi olmaz

Ayyyy harika
Kızlar nişanım geldi, suyum da sizinti seklinde geldi, sancim yok, acabaggg geliyor muyduuuu
Ayyyyy harika bı haberrr.Bence gelio minnoshunnnn.Bizi de haberdar et mutlaka kuzumm.Hayirli,sağlıklı,çabucak doğumların olsun.Dualarimiz seninle

Kuz bu ne rahatlık Allah seni ılık duş alsaydın arama koşşşş sağlıkla gelsin
Bişi yemeseydin genelde doğum sabahı yenilmez ama bilemedim gerçi normal doğumdu demi bişi olmaz
Yok ptesi 7de cagirdi doktor, o zaman da sormstm ac mi geleym dye kahvalti et gel demisti, normal dogumda tamamen aclk istemiyorlar cnm gece dus alip yattim, yanima havlu da aldim, orda da girerm bi hahaha rahatlik degl de cok video izleyince telas etmeyin vs muhabbetinden yavas hareket ediyorm
Doğur hadi Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım
Eheheh hadi inşallah. Sag ol canim, aminnn, inşallah

Sağlıkla kucağına al inşallah güzel haberini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…