Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar nişanım geldi, suyum da sizinti seklinde geldi, sancim yok, acabaggg geliyor muyduuuu

ayy hadi hayırlısıııııııı

benim nişanım akşam 6 da gelmişti, suyum da çiş gibi minik minik sızmıştı hatta su olduğunu anlamadım çiş kaçırıyorum sanmıştım meğerse doğum başlamış, akşam 2.30 da sancım paşlamıştı 6.30 da doğurdum

Kizlar kimler prima pure almisti? Simdi haberlere baktim pure isim degistirmis harmonie olmus icerik ayniymis. 2-3 beden bakiyorum ama cok az saticida var sanirim bulamicaz biz bu bezden Napmayi dusunuyosunuz?

Kizlar kimler prima pure almisti? Simdi haberlere baktim pure isim degistirmis harmonie olmus icerik ayniymis. 2-3 beden bakiyorum ama cok az saticida var sanirim bulamicaz biz bu bezden Napmayi dusunuyosunuz?
Ben de 1 ve 2 numara stoklamıştım biraz sonrasında premium care ile devam edicem artık yapacak bişey yok ondan da çok memnun herkes

Bennn premium care aldım onla devam düşünüyorum Harmonie yi de nette gördüm
Bn bezi netten almadım marketten aldım aynıysa sorun olmaz ki
BN direk 2 beden aldım onla başlıcam

Ben de 1 ve 2 numara stoklamıştım biraz sonrasında premium care ile devam edicem artık yapacak bişey yok ondan da çok memnun herkes
Ama premium carein icerigi temiz degil didi muhendisinoglu kac tane 1-2 aldin?
Bennn premium care aldım onla devam düşünüyorum Harmonie yi de nette gördüm
Bn bezi netten almadım marketten aldım aynıysa sorun olmaz ki
BN direk 2 beden aldım onla başlıcam
Onun icerigi temiz degilmis diye kiyamadim ben ya ayniysa sorun yok ama harmonie de bicok yerde yok bulamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…