Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Durumun nasıl peki ağrın filan var mı az kaldı inşallah güzelliklerle gelsin prenses
Kuzum hergun garip garip ağrılarım var.Sanci mi değil mi hiç anlamiorum ki.İki hafta önce NST de 60 i gördüm,hemşire bişi hissettiniz mi dedi hicbisi hissetmedim.Sali günü 20 lerdeydi NST.Alt tarafımda fena baskı var.Eger saliya kadar gelmezse suni sanciya konuşalım dedi doktorum.Ne açıklık var ne bişinolcam ben ya.Sende dürüst nedir canim

İnşallah sağlıcakla gelsin annesinin güzel kollarına bize de haber verirsin . Bende daha durumlar aynı senden gerideyim hafta olarak 35+3 bugün inşallah herşey güzel devam eder hepimiz için

İnşallah sağlıcakla gelsin annesinin güzel kollarına bize de haber verirsin . Bende daha durumlar aynı senden gerideyim hafta olarak 35+3 bugün inşallah herşey güzel devam eder hepimiz için
Veririm bitanem vermez olur muyumsenin de az kaldı.Hayirlisiyla gelsin mis kokulu minnoshun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…