Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
1 saate arycam canim, kahvalti ediyoruz, bir yandan hazırlanıyorum 🥰🥰 ama bence de geliyor ☺️
Kuz bu ne rahatlık Allah seni 🤣ılık duş alsaydın arama koşşşş sağlıkla gelsin 🥰🥰
Bişi yemeseydin genelde doğum sabahı yenilmez ama bilemedim gerçi normal doğumdu demi bişi olmaz

Ayyyy harika
Kızlar nişanım geldi, suyum da sizinti seklinde geldi, sancim yok, acabaggg geliyor muyduuuu 😍
Ayyyyy harika bı haberrr.Bence gelio minnoshunnnn.Bizi de haberdar et mutlaka kuzumm.Hayirli,sağlıklı,çabucak doğumların olsun.Dualarimiz seninle🌸😍❤️❤️❤️

Kuz bu ne rahatlık Allah seni 🤣ılık duş alsaydın arama koşşşş sağlıkla gelsin 🥰🥰
Bişi yemeseydin genelde doğum sabahı yenilmez ama bilemedim gerçi normal doğumdu demi bişi olmaz
Yok ptesi 7de cagirdi doktor, o zaman da sormstm ac mi geleym dye kahvalti et gel demisti, normal dogumda tamamen aclk istemiyorlar cnm 😍 gece dus alip yattim, yanima havlu da aldim, orda da girerm bi 🥰🥰 hahaha rahatlik degl de cok video izleyince telas etmeyin vs muhabbetinden yavas hareket ediyorm 🤣
Doğur hadi 🤭 Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım
Eheheh hadi inşallah. Sag ol canim, aminnn, inşallah 😍😍🙏🙏

Yok ptesi 7de cagirdi doktor, o zaman da sormstm ac mi geleym dye kahvalti et gel demisti, normal dogumda tamamen aclk istemiyorlar cnm 😍 gece dus alip yattim, yanima havlu da aldim, orda da girerm bi 🥰🥰 hahaha rahatlik degl de cok video izleyince telas etmeyin vs muhabbetinden yavas hareket ediyorm 🤣

Eheheh hadi inşallah. Sag ol canim, aminnn, inşallah 😍😍🙏🙏
Sağlıkla kucağına al inşallah güzel haberini bekliyoruz 🥰

X