Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar nişanım geldi, suyum da sizinti seklinde geldi, sancim yok, acabaggg geliyor muyduuuu 😍

ayy hadi hayırlısıııııııı

benim nişanım akşam 6 da gelmişti, suyum da çiş gibi minik minik sızmıştı hatta su olduğunu anlamadım çiş kaçırıyorum sanmıştım meğerse doğum başlamış, akşam 2.30 da sancım paşlamıştı 6.30 da doğurdum :KK70:

Kizlar kimler prima pure almisti? Simdi haberlere baktim pure isim degistirmis harmonie olmus🙄 icerik ayniymis. 2-3 beden bakiyorum ama cok az saticida var sanirim bulamicaz biz bu bezden🙄 Napmayi dusunuyosunuz?

Kizlar kimler prima pure almisti? Simdi haberlere baktim pure isim degistirmis harmonie olmus🙄 icerik ayniymis. 2-3 beden bakiyorum ama cok az saticida var sanirim bulamicaz biz bu bezden🙄 Napmayi dusunuyosunuz?
Ben de 1 ve 2 numara stoklamıştım biraz sonrasında premium care ile devam edicem artık yapacak bişey yok ondan da çok memnun herkes 😁

Bennn premium care aldım onla devam düşünüyorum Harmonie yi de nette gördüm
Bn bezi netten almadım marketten aldım aynıysa sorun olmaz ki
BN direk 2 beden aldım onla başlıcam

Ben de 1 ve 2 numara stoklamıştım biraz sonrasında premium care ile devam edicem artık yapacak bişey yok ondan da çok memnun herkes 😁
Ama premium carein icerigi temiz degil didi muhendisinoglu🧐 kac tane 1-2 aldin?
Bennn premium care aldım onla devam düşünüyorum Harmonie yi de nette gördüm
Bn bezi netten almadım marketten aldım aynıysa sorun olmaz ki
BN direk 2 beden aldım onla başlıcam
Onun icerigi temiz degilmis diye kiyamadim ben ya😿 ayniysa sorun yok ama harmonie de bicok yerde yok bulamiyorum🥶

20211113_142437.jpg

Çocuma gece lambası aldım.

X